Ryan „Fluff“ Bruce wybrał mikrofon Electro-Voice RE20

350
Ryan-Fluff-Bruce-wybral-mikrofon-Electro-Voice-RE20

Ryan „Fluff” Bruce, prowadzący popularny kanał na YouTube o nazwie Riffs, Beards & Gear, wybrał mikrofon Electro-Voice RE20 do swojego domowego studia.

Electro-Voice RE20 to mikrofon dynamiczny o kardioidalnej charakterystyce kierunkowej, który od wielu lat jest standardem w profesjonalnych studiach radiowych na całym świecie. Dzięki rosnącej popularności podcastów i transmisji na YouTube, RE20 chętnie wybierany jest przez współczesnych twórców tego typu treści.

Jednym z takich ludzi jest youtuber Ryan Bruce, znany jako „Fluff“, prowadzący kanał Riffs, Beards & Gear poświęcony tematyce gitarowej i studyjnej. Jak sam mówi o swoim wyborze:

Oto Electro-Voice RE20. To mój osobisty ulubiony mikrofon dla mojego własnego głosu. RE20 pojawił się w 1968 roku i od tamtej pory jest standardowym mikrofonem transmisyjnym w radiu. Jeśli jeszcze nie próbowaliście, zdecydowanie powinniście to zrobić!

electro-voice-re20-black

Jak widzimy na załączonym zdjęciu, Ryan wybrał dla siebie RE20 w czarnej, bezodblaskowej wersji wykończenia, która jest nowością w ofercie Electro-Voice.

Przy okazji zachęcamy Was do obejrzenia jego testu, który przygotował inny znany youtuber z kanału Podcastage!

Więcej szczegółów
Producent: https://electrovoice.com
Dystrybutor: https://audioplus.pl