Michał Pietrzak i Marcin Szwajcer gośćmi muzycznego programu “Na Setkę”

1

Już w najbliższą środę (24 czerwca) o godz: 20:00 gośćmi muzycznego talk show “Na Setkę” będzie dwóch znakomitych producentów muzycznych, których połączył wspólny projekt Razem Robimy Dobro. Michał Pietrzak & Marcin Szwajcer już w najbliższym odcinku. Oglądajcie koniecznie!

Muzyczny program “Na Setkę”, którego inicjatorami i prowadzącymi są niezmiennie Kris Górski i Grzegorz Stasiuk zdobywa coraz większą popularność. Przed Wami już dziesiąty odcinek ponownie z wybitnymi osobistościami naszego świata muzycznego. Tym razem “tłumaczyć się” będą Michał Pietrzak i Marcin Szwajcer.

Program jak zwykle będzie transmitowany na żywo na kanale YouTube, do którego link TUTAJ: https://www.youtube.com/watch?v=UJCq1hHEjL4

O samej akcji Razem Robimy Dobro pisaliśmy m.in. w artykule poniżej:

“Razem” – Markowska, Węgiel, Zastępa i wielu innych w premierowym singlu

Goście odcinka:

Michał Pietrzak – gitarzysta, skrzypek, kompozytor, aranżer i producent muzyczny. Współtworzył wiele radiowych hitów, w 2019 roku nominowany do nagrody Fryderyka w kategorii “team autorski” i “team kompozytorski”. Od trzech lat pracuje z finalistami kolejnych edycji programu The Voice of Poland, a jego piosenki trafiają na szczyty list przebojów. Utwór „Zaskakuj mnie”, wykonany przez Marcina Sójkę, przyniósł zwycięstwo w programie, wygraną w konkursie premier podczas LVI KFPP w Opolu oraz pierwsze miejsce na liście AirPlaya (najczęściej emitowanych na antenie radiowej polskich piosenek). Ma swój udział również w przebojach m.in. Michała Szczygła, Natalii Zastępy, Roksany Węgiel czy Patryka Kumóra. 

Marcin Szwajcer – mikser, realizator koncertowy. Miksował wiele radiowych hitów. W 2019 roku utwory które miksował były nominowane do nagrody Fryderyka w 5 kategoriach. Utwór “Superhero” Viki Gabor który miksował również w 2019 roku wygrał konkurs Eurowizja Junior. Miksował także utwór “Empires” Alicji Szemplińskiej reprezentujący Polskę w konkursie Eurowizja 2020. Od dwóch lat trafiają do niego utwory finalistów kolejnych edycji programu The Voice of Poland za sprawą współpracy z Universal Music Polska. Współpracuje z czołowymi Polskimi producentami muzycznymi takimi jak Michał Pietrzak, Juliusz Kamil, Dominik Buczkowski, Tabb, Mikołaj Trybulec. Ponadto stale pracuje dla około setki artystów będąc ich wyborem nr. 1 na liście mikserów. W swojej pracy stawia na terminowość, komunikatywność, rozpoznawalne brzmienie i perspektywiczne myślenie potrzebami artysty.

Prowadzący:

Kris Górski – inżynier dźwięku, absolwent SAE w Paryżu. Po 16 latach intensywnej pracy we Francji jako realizator nagrań, producent muzyczny oraz kompozytor, wrócił do Polski, gdzie prowadzi własne studio nagraniowe AudioPlanet. Od wielu lat współpracuje z telewizją, tworząc muzykę głównie do filmów dokumentalnych i seriali telewizyjnych. Ponadto nagrywa i pracuje jako producent z wieloma artystami, zarówno polskimi, jak i zagranicznymi. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się na warsztatach oraz jako wykładowca Politechniki Gdańskiej. Jest współtwórcą polskiej firmy APS, produkującej aktywne monitory studyjne o światowej renomie.

Grzegorz Stasiuk – pianista, producent, aranżer, kompozytor. Właściciel produkcyjnego studia nagrań „Studio 7 Piętro”. Na scenie jako muzyk towarzyszył między innymi Krystynie Prońko, Januszowi Radkowi, Maryli Rodowicz, Kasi Wilk czy Andrzejowi Rybickiemu. Przez osiem lat związany z Maciejem Maleńczukiem & Psychodancing, obecnie związany z zespołem Jacka Wójcickiego.

Więcej szczegółów: https://www.facebook.com/nasetke

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here