L-Acoustics LA7.16i nominowany do nagrody TEC Awards 2023!

285
L-Acoustics-LA7_16i-nominowany-do-nagrody-TEC-Awards-2023

L-Acoustics LA7.16i to najbardziej zaawansowana końcówka mocy na świecie, którą producent zaprezentował światy w ubiegłym roku. Nic zatem dziwnego, że znalazła się ona w prestiżowym gronie finalistów pretendujących do najważniejszego wyróżnienia branży muzycznej jakim są coroczne nagrody TEC Awards towarzyszące targom NAMM Show!

Jak komentuje producent, nowy wzmacniacz instalacyjny LA7.16i jest ucieleśnieniem idei nowego myślenia na temat instalacji. To najbardziej zaawansowana końcówka mocy na świecie, w którą L-Acoustics zainwestował lata pracy działu R&D. Specjalnie zaprojektowana technologia L-SMART zarządza mocą w sposób adaptacyjny i dba o maksymalnie efektywną dystrybucję mocy. System L-DRIVE zapewnia zaawansowane zabezpieczenie prądowe i temperaturowe. Efektem jest 16-kanałowy wzmacniacz formatu 2U, który generuje o 50% mniej ciepła i gwarantuje o 40% niższy koszt za kanał w porównaniu z konwencjonalnymi rozwiązaniami.

Wzmacniacz będziecie mogli obejrzeć na żywo podczas rozpoczynających się już jutro targach Integrated Systems Europe (ISE) 2023 w Barcelonie, które potrwają do 3 lutego 2023 r.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.l-acoustics.com
Dystrybutor: https://audioplus.pl

CZYTAJ TAKŻE:

Oddaj swój głos na finalistów NAMM TEC Awards 2023!