L-Acoustics L-ISA Processor II: nowy poziom dźwiękowej magii

2
L-Acoustics: L-ISA Processor II
L-Acoustics: L-ISA Processor II

Firma L-Acoustics zaprezentowała wielokanałowy procesor audio L-ISA Processor II, będący nową wersją urządzenia, które jest „sercem” systemu hiperrealistycznego, immersyjnego dźwięku koncertowego L-ISA. Co oferuje?

Podobnie jak pierwsza wersja, L-ISA Processor II oferuje przetwarzanie dźwięku przestrzennego oraz symulację akustyki pomieszczeń, jednak ze znacznie większym potencjałem. Link do oficjalnej premiery wideo: TUTAJ

Urządzenie nadal oferuje obsługę do 96 obiektów audio w oparciu o informacje dotyczące pozycji głośników i różnych parametrów miksowania dźwięku (PAN, WIDTH, DISTANCE, ELEVATION, AUS SEND), ale w nowej wersji mamy do dyspozycji dwa razy więcej wyjść, czyli aż 128! Tak więc nowy procesor może obsłużyć jednocześnie 128 wejść i 128 wyjść przy częstotliwości próbkowania 96 kHz.

Specjalny program licencyjny

L-ISA Licence II Scale

Wraz z premierą L-ISA Processor II firma L-Acoustics wprowadza program licencyjny L-ISA Licence II Scale, który pozwala dopasować urządzenie do potrzeb i możliwości obiektów. Dostępne będą cztery opcje: 16, 32, 64 lub 128 wyjść.

L-ISA_Processor_II

Bez względu na rodzaj posiadanej licencji będziemy mieli dostęp do 128 wejść oraz wszystkich funkcji, a w razie potrzeby będzie istniała możliwość upgrade’u.

Budowa

L-ISA Processor II
L-ISA Processor II [front]
L-ISA Processor II został zamknięty w solidnej obudowie rack 3U, zaprojektowanej tak by wytrzymać trudy pracy w różnych warunkach i zintegrować się z dowolnym systemem.

L-ISA_Processor_II
L-ISA Processor II [tył]
Na panelu tylnym urządzenie znajdziemy trzy wejścia i jedno wyjście MADI, dwa porty obsługujące protokół AVB (PRIMARY i SECONDARY), cyfrowe wejście i wyjście AES/EBU, , złącza WORD CLOCK (IN, OUT) i port CONTROL, port HDMI i porty USB typu A, z czego jeden na panelu frontowym, gdzie umieszczono także stereofoniczne wyjście słuchawkowe [jack 1/8”]. Dla zapewnienia ciągłości pracy procesor wyposażono także w dwa redundantne zasilacze.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.l-acoustics.com
Dystrybutor: https://audioplus.pl

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj