Kinga i Karolina Pruś z kolejnym singlem “Dar” z nadchodzącej płyty

1

Po bardzo dobrze przyjętym przez słuchaczy utworze “W głowie” przyszedł czas na kolejny singiel z nadchodzącej płyty Kingi i Karoliny Pruś. Czy najnowszy “Dar” także przypadnie Wam do gustu?

“Piosenka „Dar” to drugi i tytułowy singiel z nadchodzącej płyty Kingi i Karoliny Pruś. Utwór opowiada o ciszy po burzy. O tym dniu kiedy rozliczamy wewnętrze wojny i wychodzimy na plusie. O powietrzu, które napełnia płuca i wlewa w nie szczęście, o niebie które jest najlepszym widowiskiem dostępnym od zaraz i o miłości, która kiedy już zrozumie jak jest wielka zawiedzie nas tam gdzie jest po prostu spokój. Nie o wszystko co mamy walczyliśmy,
a dopóki patrzymy w niebo jest nasze.”

– komentują Kinga i Karolina Pruś

Album „Dar” będzie drugą płytą Kingi i Karoliny Pruś. Na krążku stworzonym przez bliźniaczki znajdzie się 11 utworów o bardzo zróżnicowanej stylistyce. „Dar” ukaże się na początku 2022 roku i będzie wydany przez Mystic Production.

Kinga i Karolina Pruś
Kinga i Karolina Pruś

Kinga i Karolina Pruś to bliźniaczki o odmiennych temperamentach, które łączy wspólny talent i pasja do muzyki. Mając za sobą sukcesy w wielu projektach, postanowiły tworzyć muzykę najbliższą swoim sercom. Obrazowe i intrygujące teksty, oprawione są muzyką będącą wypadkową fascynacji soulem, szeroko pojętą alternatywą. Kinga i Karolina wraz ze swoim zespołem mają już za sobą m.in. zwycięstwo w Pif Paff Festiwal, co umożliwiło im nagranie części materiału na debiutancką płytę. Ich muzykę doceniły również siostry Przybysz zasiadające w jury konkursu Discovered by Good Time Radio, przyznając Kindze i Karolinie II miejsce w kategorii “R’N’B-Soul-Blues-Alternative”

Więcej o artystkach: https://www.facebook.com/KKPrus

CZYTAJ TAKŻE:

Nowy teledysk Kingi i Karoliny Pruś – “W głowie”

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj