Kupić czy nie kupić… A może wypożyczyć?

0

Kto z nas choć jeden raz nie nosił się z decyzją o zakupie jakiegoś sprzętu czy instrumentu muzycznego, którego cena jednak znacznie podnosiła poziom trudności tejże decyzji? Często bowiem zakup (kolejnej) drogiej gitary, wzmacniacza czy zestawu perkusyjnego bywa mało uzasadniony ekonomicznie… A co gdyby istniało inne rozwiązanie?

Gośćmi nadchodzącego odcinka programu Na Setkę będą Maciej Kręc i Maciej „Woodys” Wójkiewicz z firmy Woodys Backline zajmującej się wypożyczaniem, dostarczaniem oraz obsługą profesjonalnych instrumentów i sprzętu muzycznego przez wykwalifikowaną ekipę techniczną na potrzeby koncertów czy sesji nagraniowych. 

W ciągu 15 lat działania firmy z jej usług skorzystało wielu rodzimych artystów, a także niejedna zagraniczna gwiazda odwiedzająca nasz kraj w ramach trasy koncertowej. Woodys Backline mają na swoim koncie obsługę największych imprez i festiwali w kraju, a instrumenty z ich bogatego asortymentu zabrzmiały też na licznych albumach czołowych polskich wykonawców.

Oto jak wypowiada się o firmie jeden z najbardziej uznanych krajowych producentów muzycznych i inżynierów dźwięku, Adam Toczko:

„Woodys Backline – wypożyczalnia sprzętu muzycznego. Hmm, czyżby? To nie jest zwykła wypożyczalnia, to przede wszystkim zespół ludzi, zgraja fascynatów, zapaleńców, muzyków, techników, mechaników i elektroników z niewiarygodnym doświadczeniem.

Wypożyczalnia… Jeśli ktoś był w tym magazynie to wie, że znajdzie tam praktycznie wszystko, o czym może sobie zamarzyć każdy muzyk, czy to na próby, koncert, czy sesję do studia nagrań. Rzędy regałów z perkusjami, wzmacniaczami, gitarami, instrumentami klawiszowymi i wszystkim czego dusza zapragnie, powalają.

To jakby się znaleźć w raju dla muzyka. I to wszystko zadbane, wypieszczone, wychuchane. Na bieżąco czyszczone, zmieniane naciągi, struny itd. Wszystko nastrojone. Przywiozą, wniosą, zamontują i można grać. Wielokrotnie miałem przyjemność korzystać z usług na koncertach i w studio. Zawsze z wielkim zadowoleniem. Gorąco polecam.“

Zapraszamy na rozmowę z ekipą Woodys Backline, którą jak zawsze przeprowadzą Kris Górski i Grzegorz Stasiuk na antenie internetowego programu Na Setkę, w najbliższą środę 19 maja o godzinie 20:00:

Więcej o Woodys Backline:

Więcej o Na Setkę:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj