Kozyrska x Sieczak w nowym singlu “Droga”

2

Trójmiejski duet – Kozyrska x Sieczak – prezentują trzeci singiel z nadchodzącej płyty. “Droga” z pewnością nastroi Was pozytywnie na najbliższy tydzień i nieuchronnie zbliżające się wakacje… 😉

Jak komentują sami muzycy: “Droga” to trzeci singiel z naszej nadchodzącej płyty. Tym razem postawiliśmy na bardziej luźny, wakacyjny klimat. W utworze uchwyciliśmy nasze inspiracje folk rockiem i indie folkiem spod znaku Angus & Julia Stone oraz Better Oblivion Community Center. W refrenie dorzuciliśmy odrobinę popowej przebojowości. Tekst opisuje wrażenia jakie towarzyszą podczas podróży rozumianej dosłownie jak i metaforycznie.

Słuchaj na platformach streamingowych: https://kxs.bio.to/droga

Kozyrska x Sieczak to dwójka ludzi dla których liczy się słowo, żywe brzmienie oraz pasja. Ich piosenki to przeplatające się dźwięki współczesnej alternatywy, nostalgicznego popu oraz wintydżowego rocka. Stawiają na pełne, organiczne brzmienie i przebojowość, która niekiedy potrafi dryfować w stronę kojącej melancholii.

Początek zespołu wziął się od rozmowy jaką odbyli późnym latem 2018 roku na jednej z trójmiejskich plaży. Nieusatysfakcjonowani dotychczasowymi dokonaniami zdecydowali się podjąć wspólne muzyczne działania. W 2020 roku dali znać o sobie 5-utworowym mini albumem „Jeszcze Będzie Pięknie”. Pandemiczną rzeczywistość wspomnianego wcześniej roku dwójka wykorzystała na pisanie i nagrywanie nowych kompozycji. Pierwsze owoce duet zaprezentował wczesną wiosną 2021 roku singlami „Jestem” oraz „Powolność”, które zapowiadają debiutancki album grupy.

Ich dotychczasowe utwory można było usłyszeć na antenie Antyradia, Czwórki, Radia Nowy Świat, a także cotygodniowej playliście Spotify „New Music Friday Polska”. EP’ka „Jeszcze Będzie Pięknie” spotkała się ciepłym przyjęciem słuchaczy oraz pozytywnymi recenzjami wielu portali muzycznych.

Czytaj także:

Duet Kozyrska x Sieczak z singlem „Jestem” zapowiadającym debiutancki album!

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj