Konsoleta mikserska marki Neumann???

0

Z czym kojarzy Wam się marka Neumann? Oczywiście z najwyższej klasy mikrofonami studyjnymi jak np. legendarny lampowy U 67. Czy wiecie jednak, że jeszcze w latach 90-tych, producent tworzył konsole mikserskie?

Axel Reinemer to ceniony realizator dźwięku, producent muzyczny z ponad 30-letnim doświadczeniem, a także właściciel JRS – Recording Studio z siedzibą w Berlinie. Jego ogromna pasja do dźwięku, a także następstwo pewnych wydarzeń sprawiło, że stał się posiadaczem wyjątkowej i customowej analogowej konsoli mikserskiej marki Neumann, która pierwotnie była wykorzystywana i zakupiona przez Operę Berlińską.

Tak! Neumann produkował konsolety mikserskie, które z dużym powodzeniem były wykorzystywane przez radia, stacje telewizyjne, teatry i duże sale koncertowe. Dziś producent znany jest przede wszystkim z najwyższej jakości mikrofonów, głównie studyjnych, monitorów odsłuchowych, a od roku także ze słuchawek studyjnych Neumann NDH-20, które zresztą mieliśmy przyjemność przetestować 🙂

Wróćmy jednak do konsolo mikserskiej… Sporą ciekawostką jest fakt, że była to konstrukcja modułowa, pozwalająca stworzyć i dopasować “stół” do konkretnych potrzeb. Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów na jej temat to zapraszamy do poniższego materiału video:

Więcej szczegółów
Producent: https://en-de.neumann.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here