“Fruwając po chmurach” – Piotr Rubik zapowiada nowy album

0

Do sieci trafiła nowa kompozycja autorstwa Piotra Rubika. Utwór nosi tytuł “Fruwając po chmurach” i zapowiada nową płytę artysty pt. “Kantata Polska”.

Piotr Rubik przygotowuje się do wydania swojej nowej płyty pt. “Kantata Polska”. Album promuje singiel “Fruwając po chmurach” w wykonaniu Zosi Nowakowskiej i Michała Gasza.

“Kantata Polska” to przebojowe dzieło przygotowane na Stulecie Niepodległości, pełne pozytywnych emocji, miłości, z dużą dawką energii. W koncercie wzięli udział znakomici soliści: Zofia Nowakowska, Marta Moszczyńska, Olivia Wieczorek, Michał Gasz, Marcin Januszkiewicz i Grzegorz Wilk oraz Wrocławski Chór Akademicki pod dyrekcją Alana Urbanka i Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Dolnośląskiej z Jeleniej Góry. Razem prawie 115 wykonawców.

Pierwszym singlem zapowiadającym album jest utwór “Fruwając po chmurach”, który wykonali Zosia Nowakowska i Michał Gasz. Tekst napisał Zbigniew Książek.

Więcej informacji o płycie “Kantata Polska” oraz artyście znajdziecie na https://zrzutka.pl/mwx3bb oraz https://www.facebook.com/PiotrRubikMusic/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here