Koncerty Stinga z mikrofonami Austrian Audio

0
Koncerty-Stinga-z-mikrofonami-Austrian-Audio

Sting, podczas swojej trasy koncertowej „My Songs Tour”, wystąpił m.in. 30 lipca 2022 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Z nim w trasie są mikrofony Austrian Audio OD505, CC8 i OC818.

„My Songs Tour” to specjalna trasa, która zawiera najbardziej lubiane piosenki 17-krotnego zdobywcy nagrody Grammy, takie jak “Englishman in New York”, “Fields Of Gold”, “Shape Of My Heart”, “‘Every Breath You Take”, “Roxanne”, “Message In A Bottle” i wiele innych. Sting wystąpił na żywo z zespołem rockowym w składzie: Dominic Miller (gitara), Zack Jones (perkusja), Rufus Miller (gitara), Sting (bas), Kevon Webster (klawisze), Shane Sager (harmonijka) z Melissą Musique i Gene Noble (backing vocals).

Inżynier FOH Stinga, Howard Page, pracuje z artystą od dziesięcioleci i doskonale zna wymagania występów Stinga na żywo. O mikrofonach wokalowych OD505 powiedział: 

Dla wokalistów wspierających wybrałem mikrofony dynamiczne OD505, ponieważ mają pełne, bardzo dynamiczne i szlachetne brzmienie, które mnie od razu przekonało”.

Mikrofony Austrian Audio OD505, CC8 i OC818 (ręcznie produkowane w Wiedniu), zostały użyte do wokali podkładowych i wzmacniaczy gitarowych.

Austrian Audio OD505, CC8 i OC818

O Austrian Audio

Austriacka firma Austrian Audio powstała w 2017 roku po zamknięciu AKG w Wiedniu. Inżynierowie postanowili stworzyć coś nowego, ambitnego i szanującego swoje dziedzictwo. Austrian Audio rozpoczęło działalność z podstawowym zespołem poprzednich pracowników AKG, wnosząc do nowej firmy 350 lat skumulowanego doświadczenia inżynierskiego. 

Więcej szczegółów
Producent: https://austrian.audio
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj