Kolejne szkolenia ONLINE dla realizatorów dźwięku!

0

Już 2-go czerwca i przez kolejne 3 dni czekają na was kolejne szkolenia online organizowane przez koncern HARMAN, właściciela m.in. takich marek jak AKG, JBL czy Soundcraft. Zapraszamy do darmowej rejestracji i udziału.

Harmonogram przedstawia się następująco:

  • 02.06.2020 wtorek – godzina 21:00

„Przejście ze środowiska studyjnego na granie na żywo z Mike’iem Sutherlandem”
To webinarium skoncentruje się na najlepszych praktykach przejścia między środowiskiem studyjnym a graniem na żywo. Tematy będą obejmować różne ustawienia korektora i dynamiki dla każdej przestrzeni i środowiska odsłuchowego.
Zapisy: https://bit.ly/2ZzxQCq

  • 03.06.2020 środa – godzina 19:00

„ Szkolenie podstawowe Soundcraft Vi 1000 z Gabrielem Le Rouxem”. To webinarium jest przeznaczone dla początkujących, którzy mają już jakieś doświadczenie w cyfrowym miksowaniu. Zostaną wprowadzeni do układu i przebiegu pracy z konsoletami Soundcraft Vi.
Zapisy: https://bit.ly/2Zyaih6

  • 04.06.2020 czwartek – godzina 19:00

“Zapas dynamiki systemu dźwiękowego z Janem van Zylem”
W tym webinarze dowiecie się, jak zbadać charakterystykę dźwięku, pożądany poziom odsłuchu oraz nominalne punkty i poziomy sprzętu żeby osiągnąć idealny zapas dynamiki.
Zapisy: https://bit.ly/2TADTmu

  • 05.06.2020 piątek – godzina 19:00

“Zaawansowane szkolenie Soundcraft Vi 1000 z Gabrielem Le Rouxem”
To webinarium dotyczyć będzie zaawansowanych funkcji konsol Soundcraft Vi, które poprawiają przepływ pracy i szybkość miksowania. Zalecane jest wcześniejsze doświadczenie z konsoletami Vi.
Zapisy: https://bit.ly/2WWwYG8

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj