JBL VTX V i VerTec na trasie legendarnej grupy “Heart”!

0

Ubiegły rok był wyjątkowy dla fanów legendarnej grupy rockowej “Heart”, która po długiej przerwie zafundowała im trasę koncertową pod nazwą Love Alive Tour. Realizatorzy tego potężnego przedsięwzięcia postawili na systemy nagłośnieniowe JBL VTX V i VerTec.

Wielu z was, a także z nas może nie kojarzyć legendarnej grupy Heart, która cieszyła się ogromną popularnością w latach 70-tych głównie w USA skąd pochodzi. Kiedy na początku ubiegłego roku liderki zespołu, siostry Nancy i Ann Wilson, zapowiedziały wielki powrót na scenę i trasę koncertową “Love Alive Tour” było pewne, że będzie to wyjątkowe wydarzenie pod każdym względem.

Duże wyzwanie czekało także realizatorów dźwięku, którzy musieli przygotować potężny system nagłośnieniowy, który pokryje dźwiękiem olbrzymią powierzchnie, będąc jednocześnie bardzo dokładnym i potężnym aby zachować rockowy pazur muzyków. Wybór padł na dobrze znany i sprawdzony wielkoformatowy system JBL VTX V25-II oparty na 52 modułach oraz 24 subwooferach VTX S28, który został uzupełniony o modele VT4886 serii VerTec  jako front fill. Poza parametrami brzmieniowymi o wyborze systemu od JBL Professional zdecydowała także elastyczność, niezawodność i bezproblemowy montaż, który był równie ważny przy intensywnej, 39-dniowej trasie koncertowej.

Zapraszamy do krótkiego ale bardzo ciekawego materiału video, który prezentuje przygotowania do tego wydarzenia:

Więcej szczegółów
Producent: https://jblpro.com
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj