Monitory studyjne Kali Audio LP-8 trafiły do Hemp Studio!

0

Kolejne studio muzyczne wybiera odsłuchy Kali Audio. Tym razem model Kali LP-8 trafia do Hemp Studio, a wrażeniami na ich temat dzieli się z Wami producent i inżynier dźwięku – Arkadiusz Szwed.

Przypomnijmy tylko jeszcze, że Kali Audio to młodziutka ale bardzo obiecująca kalifornijska firma, która zadebiutowała na rynku w 2018, a model LP-8 oraz LP-6 miały swoją premierę rok temu. Ich jakość, parametry brzmieniowe, a do tego bardzo atrakcyjna cena sprawiły, że odsłuchy te zdobywają ogromną popularność na całym świecie.

Wracając do tematu… Hemp Studio to dla fanów polskiego hiphop’u miejsce legendarne. Tutaj powstają najlepsze kawałki słynnych Hemp Gru, Pezet, Kaczy Proceder, Płomień 81, Onar, Kabe, Jetlagz/JWP, Nizioł i wielu innych.

Produkcją wielu z nich zajmuje się Arkadiusz Szwed, który niedawno rozpoczął pracę na monitorach Kali Audio. Oto co na gorąco komentuje Szwed na temat pracy na tych amerykańskich odsłuchach studyjnych:

„Cześć, jestem producentem oraz inżynierem dźwięku. Na codzień realizuję i produkuję w Hemp Studio.  Do mojego studia dzięki firmie ESS Audio trafiły monitory Kali Audio LP-8, na których mam okazję pracować. Pragnę podzielić się z Wami moimi wrażeniami.

Jak na monitory w bardzo przystępnej cenie, posiadają naprawdę czytelny i zrównoważony środek, który pozwala na podejmowanie świadomych decyzji podczas pracy nad miksem.

Bas jest szybki i dynamiczny i w żaden sposób nie „przebarwiony”. Osobiście preferuję pracę z subwooferem, ze względu na obecne standardy muzyki popularnej, gdzie bas pełni jedną z ważniejszych ról. Z tego co wiem, Kali Audio wypuściło właśnie na rynek 12-calowy subwoofer WS-12, który byłby doskonałym dopełnieniem pary monitorów LP-8.


Dużym plusem jest rozwiązanie Boundary EQ, którego panel ustawień znajduje się na tylnym panelu monitora. Pozwala ono na dostosowanie monitorów do ich warunków akustycznych sali lub studia.

Wielu początkujących producentów pyta mnie co mają kupić do studia. Z czystym sumieniem polecę Kali Audio bo spełniają swoje zadanie i do tego, co ważne, mają niską cenę.”

Cena w sklepach muzycznych ok. 1250 zł

Więcej szczegółów
Producent: https://www.kaliaudio.com
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here