Jak pracować z głosem? Zapraszamy “Na Setkę” już w najbliższą środę!

0

Uczycie się już śpiewać, dopiero myślicie o karierze wokalnej, a może sami uczycie i poszukujecie najlepszych metod? Jeśli tak, koniecznie obejrzyjcie najbliższy odcinek programu “Na Setkę“, którego gościem będzie Adam Czapla – wokalista, muzyk i trener wokalny. Zapraszamy w najbliższą środę o godz 20:00!

Najbliższy odcinek, którego prowadzą znani realizatorzy i producenci muzyczni – Kris Górski i Grzesiek Stasiuk – poświęcony będzie w całości młodym wokalistom. Kiedy można zacząć karierę? Jak to bezpiecznie zrobić i na co zwrócić uwagę? Na te i wiele innych pytań odpowie Wam…

Adam Czapla! Wokalista, muzyk, trener wokalny. Od lat szkoli się, rozwija w zakresie techniki wokalnej i pracy nad głosem w Polsce i za granicą. Realizuje podejście holistyczne, w oparciu o trening funkcjonalny głosu. Jego mentorem wokalnym jest austriacki nauczyciel śpiewu i foniatra-laryngolog, dr. Hubert Noe. Trener wokalny w programie The Voice Kids TVP oraz The Voice Senior TVP. Przez lata związany z Sienna Gospel Choir oraz formacją Sienna Singers, z którą doszedł do półfinału 9-ej edycji programu Mam Talent. Chórek w zespole Ani Karwan. Na swojej dotychczasowej drodze miał okazję pracować z setkami wokalistów, realizując treningi indywidualne, warsztaty grupowe, a także asystując przy dziesiątkach nagrań studyjnych i pracach nad albumami zarówno jako trener wokalny jak i aranżer chórków oraz wokal wspierający. Jego głos możecie usłyszeć w tle takich utworów jak “Forever and a night” – Viki Gabor, “Zaskakuj mnie” Marcina Sójki, “I’ll be standing” Ali Tracz czy “Hasta la vista” Carli Fernandez. Jako trener wokalny i wokalista współpracuje z Universal Music Polska.

Link do najbliższego odcinka: TUTAJ

Więcej o programie Na Setkę:
https://www.facebook.com/nasetke

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here