IV Międzynarodowa Konferencja Technologiczna – Scena Jutra [17/11/2021]

0
Miedzynarodowa-Konferencja-Technologiczna-SCENA-JUTRA-2021

Międzynarodowa Konferencja Scena Jutra łączy świat artystów ze światem technologii po raz czwarty! Już 17 listopada 2021 zapraszamy Was do Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie.

Międzynarodowa Konferencja Scena Jutra to okazja do spotkań ludzi związanych z szeroko pojętą sceną oraz nowymi technologiami. To miejsce nowych pomysłów, inspiracji i rozmów na kontrowersyjne tematy. To także wystawa sprzętu i technologii przyszłości.

W tym roku Konfrencję podzielona została na trzy strefy:

Scenę INSPIRACJE, Scenę DYSKUSJE oraz Scenę PARTNERZY.

Ze wszystkich scen na dedykowanej platformie zobaczycie transmisję LIVE i będziecie mogli wziąć w niej aktywny udział zarówno w Teatrze Wielkim jak i zdalnie.

Wśród tematów podejmowanych w czasie tegorocznej edycji pojawią się między innymi: ekologia, edukacja, modelowanie 3D, wirtualna rzeczywistość, multimedia, światło, dźwięk, ale również nowe trendy jakie dziś pojawią się w rozrywce, szczególnie tej online.

W zaplanowanych wykładach i panelach dyskusyjnych swój udział potwierdzili goście z zagranicy tacy jak: James Simpson z Copper Candle, Daan Omen z Live Legends, a także z Polski – Krzysztof Bąk z Agencji LIVE i Katarzyna Gospodarek BMW ArtClub. Pełna lista jest oczywiście znacznie szersza. Jak zapewniają organizatorzy, wszystkie szczegóły będą znane do 31 października 2021.

KUP BILET! Do 31 października cena specjalna w ofercie “FIRST CALL”.

Więcej szczegółów
https://www.scenajutra.pl
https://www.facebook.com/scenajutra

Strona wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/240800121400341

Miedzynarodowa-Konferencja-Technologiczna-SCENA-JUTRA-2021

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj