Funkcja automatycznego miksowania w QSC TouchMix-30 PRO!

0

QSC cały czas udoskonala swoje produkty wprowadzając nowe funkcje dzięki aktualizacjom systemów w swoich produktach. Wraz z nowym updatem do wersji 1.3, wszyscy użytkownicy cyfrowego miksera QSC TouchMix-30 PRO dostają możliwość automatycznego mixu!

Aktualizacje jest oczywiście darmowa i wystarczy ją pobrać ze strony www.qsc.com/resources/software-and-firmware/touchmix

Automatic Microphone Mixer to funkcja, która przyda się głównie do pracy z głosem, w takich sytuacjach jak konferencje, prezentacje lub dyskusje panelowe, w których występuje wiele rozmówców i wiele mikrofonów. Automatyczny mikser zmniejszy sprzężenie zwrotne i minimalizuje hałas pochodzący z zewnątrz (np. szelest papieru od panelistów), poprzez przydzielanie wzmocnienia kanałom mikrofonowym za pomocą aktywnych rozmówców, jednocześnie zmniejszając wzmocnienie nieużywanych kanałów.

QSC TouchMix-30 Pro to bardzo popularne narzędzie wykorzystywane przez profesjonalne firmy nagłośnieniowe, muzyków oraz zespoły, a także w salach koncertowych. 32 kanały miksowania (24 mikrofonowe/liniowe, 6 liniowych, stereo USB) oraz 16 wyjść zapewniają ogromną elastyczność w zarządzaniu sygnałami audio w bardzo szerokim zakresie aplikacji.

Więcej szczegółów:
Producent: www.qsc.com
Dystrybutor: www.aplauzaudio.pl/touchmix-30-pro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here