DPA Microphones d:screet™ 6060 i 6061: najmniejsze mikrofony typu lavalier!

0

DPA Microphones stworzyło najmniejszy subminiturowy mikrofon, którego średnica wynosi zaledwie 3 mm! Jednak ich wydajność jest w pełni porównywalna z 5-milimetrowymi kapsułami DPA, znanymi i cenionymi na całym świecie.

Subminiaturowe mikrofony d:screet™ 6060 i 6061 CORE mają tylko 3 mm, ale posiadają moc dźwięku większych, nagradzanych mikrofonów DPA. Braki w wielkości nadrabiają, jak zapewnia producent, czystością, spójnością i wytrzymałością.

Posłuchajcie co o nowych mikrofonach mówi Tim White, postać bardzo ceniona w branży filmowej, które pracowała nad wieloma hitami! Do tej pory pracował z mikrofonami serii 4060. Jak stwierdził, w nowej serii 6060 znalazł tą samą świetną jakość dźwięku ale w znacznie mniejszej kapsule, którą łatwiej jest ukryć przed aktorami.

Mikrofony te dostępne są zarówno jako mikrofony lavalier i jako mikrofony nagłowne, o których pisaliśmy TUTAJ: https://uptone.pl/scena/dpa-microphones-dfine-6066-najmniejszy-i-najpotezniejszy-mikrofon-naglowny. Na ten moment są to najmniejsze, a przy tym najpotężniejsze mikrofony, jakie można znaleźć.

DPA d:screet™ 6060 i 6061, czyli mały, potężny lavalier!

Producent zapewnia, że przy zmniejszeniu mikrofonów z technologią CORE by DPA, koncentrowanie się na estetyce nie musi odbywać się kosztem jakości dźwięku. Precyzyjna inżynieria i drobiazgowa optymalizacja technologii kapsuł poskutkowały stworzeniem subminiatury, która znacznie przewyższa inne mikrofony w swojej klasie i nie tylko.

Wydajność subminiaturowych mikrofonów z serii d:screet™ 6060 CORE jest w pełni porównywalna z 5-milimetrowymi kapsułami, które są uwielbiane na całym świecie. Mają niższy poziom szumów, niż jakikolwiek inny mikrofon z kapsułą 3 mm na rynku i są również w stanie lepiej rejestrować wysokie poziomy ciśnienia akustycznego bez zniekształceń. Obudowa mikrofonu wykonana jest ze stali nierdzewnej i wyposażona jest w zdejmowaną, w pełni metalową nasadkę z funkcją zatrzasku.

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.dpamicrophones.com/3mm
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

Zobaczcie także:

Więcej takich imprez! DPA World Tour 2018 w Warszawie! [Teatr Kamienica]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here