Reloop TAPE 2: nagraj się na kasetę ;)

0

Reloop TAPE 2, to zdecydowanie gadżet i to wcale nietani. Jednak spora popularność pierwszego modelu wymusiła na producencie stworzenie drugiej, nieco poprawionej wersji.

Reloop Tape 2 to urządzenie do nagrywania dźwięku dla DJ-ów, który teraz wyposażono w zintegrowaną baterią litowo-jonową, pozwalającą na pracę do 6 godzin na jednym ładowaniu. Kaseta jest to oczywiście tylko i wyłącznie opakowaniem. Rejestracja odbywa się bezpośrednio na kartę microSD (do 128 GB), którą umieszczamy w odpowiednim slocie. Nagrywać możemy zarówno pliki MP3 jak i WAV, a wbudowany przetwornik A/D oferuje wysokiej jakości 24-bitowy dźwięk.

Reloop Tape 2 wyposażono także w funkcję Lock, która blokuje wszystkie przełączniki na kasecie i eliminuje w ten sposób ryzyko przypadkowego naciśnięcia np. STOP podczas nagrywania sesji. Zadbano także o diody LED, które pomagają, zwłaszcza w ciemności zadbać o komfort użytkowania.

Urządzenie wyposażono w standardowe gniazdo micro-USB, które służy zarówno do ładowania jak i podłączenia kasety do komputera, czy innego urządzenia. Na pokładzie także wejście jack 3.5 mm, służące do podłączenia odtwarzacza CD, miksera DJ czy nawet mikrofonu dynamicznego. Mamy także wyjście THRU, dzięki któremu sygnał audio może być również odsłuchiwany przez słuchawki lub skierowany do głośników. Mamy także kontrolę sygnału wejściowego GAIN.

Jak widać Reloop Tape 2 to gadżet ale całkiem zaawansowany. Jest nie tylko urządzeniem do nagrywania audio, po podłączeniu do komputera może być używany jako czytnik kart microSD. Funkcja Sync daje możliwość oznaczenia nagrania znacznikami czasu, a załączone naklejki dają możliwość zmiany wyglądu Tape 2.

Za urządzenie przyjdzie nam zapłacić ok. 599 zł

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.reloop.com
Dystrybutor: http://www.reloop.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here