#DontStopTheEducation – dalszy ciąg webinarów Sennheiser SoundAcademy

0

Podobnie jak pandemia, tak i Sennheiser nie bierze sobie urlopu. Chcąc oderwać Was od problemów dnia codziennego, producent zaprasza zainteresowanych do wzięcia udziału w trwającej od przeszło sześciu miesięcy serii Webinariów. Co więcej, poprzednie odcinki #DontStopTheEducation dostępne są w sieci bez ograniczeń!

W marcu tego roku Sennheiser po raz pierwszy zaprezentował światu projekt pod nazwą #DontStopTheEducation. Był on swego rodzaju odpowiedzią na wprowadzony niemal na całym świecie lockdown a wraz z nim konieczność pozostania w domu i odwołania pokazów, seminariów itp. Projekt obejmował nie tylko cykl webinarów, ale także interaktywne spotkania z przedstawicielami ekip koncertowych takich gwiazd, jak Tom Walker, Blake Shelton, Mahalia, Harford Sound czy Ed Sheeran.

Z czasem zgromadziliśmy szereg wyjątkowych treści i cennych materiałów edukacyjnych, obejmujących różnorodne tematy, od miksowania na żywo, przez przesyłanie strumieniowe, po dźwięk bezdotykowy. Można teraz uzyskać do nich dostęp za pośrednictwem platformy SoundAcademy i kanału firmy Sennheiser w serwisie YouTube. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim inżynierom, którzy podzielili się swoją wiedzą i pomogli stworzyć wyjątkowe treści dla branży.
– mówi Dyrektor ds. Rozwoju w Sennheiser, Volker Schmitt

Udział w webinariach i kursach był i w dalszym ciągu jest bezpłatny. Wymaga jedynie zarejestrowania na platformie Zoom. Wszystkie nadchodzące tematy oraz linki do rejestracji znajdziecie pod adresem https://www.sennheiser.com/seminars.

Na stronie producenta znajdziecie także nagrania z poprzednich spotkań. By je obejrzeć potrzebna jest tylko rejestracja. Video dostępne są bezpłatnie pod adresem https://en-de.sennheiser.com/seminar-recordings.

Dodatkowo, na profilu Sennheiser w serwisie YouTube dostępnych jest także szesnaście spotkań Live Round Table i rozmów Crew Call. Omawiane podczas nich tematy to kolejno:

• Mixing for Live Sound -Mixing IEMs and Monitors
• Mixing Monitors Masterclass
• Mixing Live Sound – FOH
• Live Sound Round Table – Theatre
• Live Sound APAC Round Table
• Behind the Console: Women of Sound
• Live Sound Round Table – Podcast Special
• House of Worship Round Table
• Live Streaming Round Table
• Emerging online conferencing and distance-learning trends post Covid-19

Jak dotąd przygotowaliśmy i przeprowadziliśmy 475 seminariów, które obejrzano łącznie przez 50 tysięcy minut. Sięgnęło po nie ponad 41,000 osób z 139 krajów. Najwięcej z nich pochodziło z Indii, a na kolejnych miejscach uplasowała się Japonia i USA. Trzy najpopularniejsze webinary to „The Live Sound Monitoring Masterclass”, „Mixing Live Sound – FOH” i „Neumann Microphone Basics 1-3”. Pragniemy bardzo podziękować wszystkim uczestnikom i mamy nadzieję, że nagrane treści będą oglądane równie entuzjastyczne, jak sesje na żywo.
– podsumowuje Volker Schmitt

Więcej szczegółów
Producent: https://en-us.sennheiser.com / https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj