dBTechnologies VIO X205! Czym może się pochwalić nowy “maluch”?

0

Od tego roku, a konkretnie od targów Prolight+Sound 2019, rodzina aktywnych kolumn dwudrożnych dBTechnologies VIO X powiększyła się o najmniejszy model VIO X205. Do czego zatem zdolny jest nasz tytułowy maluch…?

Seria aktywnych kolumn dwudrożnych dBTechnologies VIO X, miała premierę rok temu, kiedy to poznaliśmy pierwszą trójkę modeli tj.: VIO X10, X12 i X15.

W tym roku dołączył do nich model VIO X205. Domyślnym zadaniem całej serii jest dopełnienie systemu liniowego VIO w ogólnym zakresie dogłośnienia – sidefill, outfill czy też delay. Oczywiście w/w modele poradzą sobie także jako samodzielne moduły nagłośnieniowe.

Zapraszamy do prezentacji nowego modelu dBTechnologies VIO X205, którą przygotowaliśmy podczas targów Prolight+Sound 2019, wspólnie z Maćkiem Szewczykiem z firmy SoundTrade, oficjalnego dystrybutora marki w Polsce:

Najnowsza paczka dBTechnologies VIO X205 została pomyślana jako kolumna uzupełniająca dźwiękowe sytuacje podbalkonowe, a także jako frontfill czy outfill, dlatego też producent wyposażył ją w szereg przydatnych akcesoriów, które pozwolą na jego montaż, praktycznie w każdym miejscu.

Producent mówi o nim jako o prawdziwej rewolucji w serii VIO X: “Mocny i selektywny dźwięk w niewielkiej obudowie. Zaprojektowany z myślą o zastosowaniach przenośnych i instalacjach stacjonarnych. Jest precyzyjnym i wszechstronnym urządzeniem dostępnym w dwóch wersjach: o dyspersji: 60° x 60° lub 100° x 100°.”

Na pokładzie 400-watowy wzmacniacz Digipro® G3 Class-D, liniowe filtry FIR, wbudowany procesor DSP czy możliwość kontrolowania wszystkich parametrów przez RDNet. Jest to kolumna w układzie d’appolito, czyli 2 x 5-calowe szerokopasmowe głośniki po bokach, a na środki 1-calowy driver. Całość potrafi oddać maksymalny SPL 126 dB!

Na tylnym panel wszystko czego potrzeba. Wspomniane wcześniej gniazda wejścia i wyjścia RDNet, XLR, USB, a także kontrola podstawowych parametrów jak czułość wejściowa, 8 presetów EQ i oczywiście gniazda zasilania.

Więcej szczegółów
Producent: http://www.dbtechnologies.com
Dystrybutor: http://soundtrade.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj