Premiera! FBT MYRA, czyli nowy, flagowy system line array!

0

Podczas targów Prolight+Sound 2019, włoski producent FBT, zaprezentował swój pierwszy egzemplarz wielkoformatowego systemu nagłośnieniowego typu linearray o nazwie MYRA! Zapraszamy do jego krótkiej prezentacji.

Jak zdradził nam przedstawiciel firmy, konstruktorzy pracowali nad rozwiązaniem dedykowanym do dużych aplikacji muzycznych już od jakiegoś czasu, jednak trzymali to w tajemnicy, dopóki nie będą pewni efektów swojej pracy. I tak oto przed Wami zupełnie nowy system FBT MYRA 214L i dedykowany subbas MYRA 218S.

Szerokopasmowy moduł FBT MYRA 214L, oparty jest na dwóch 14-calowych głośnikach. Do tego MYRA 214L ma nowej technologii, współosiową 4-calową cewkę w połączeniu z 2,5-calowym przetwornikiem wysokiej częstotliwości, łącznie obejmującym zakres od 42Hz do 20kHz, mocy 1600 W + 640 W i SPL 147 dB. Jak zapewnia producent, rozszerzony zakres częstotliwości w dolnym paśmie nowej konstrukcji, zapewnia szerokie pokrycie unikając w niektórych sytuacjach, konieczności używania subwooferów.

Oczywiście subwoofer też jest! FBT MYRA 218S wyposażono w 2x 18-calowe niskotonowe. Jego moc to 3000W i SPL 143 dB.

Co warto dodać, obie konstrukcje wykonane są ze specjalnej sklejki brzozowej co w połączeniu z nowo zaprojektowaną obudową ma zapewnić niwelowanie wszelkich turbulencji i nieliniowości. Producent zastosował w obu modelach głośniki renomowanej firmy B&C.

Więcej szczegółów
Producent: http://www.fbt.it
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here