Krok w przyszłość z Bang & Olufsen Beovision Harmony

0

Jeśli wydawało się Wam, że Duńczycy z Bang & Olufsen bardziej już samych siebie nie przekroczą, to mamy dla Was kolejne zaskoczenie. Jedna z najbardziej innowacyjnych firm Hi-Fi na rynku zaprezentowała niedawno Beovision Harmony – telewizor z głośnikami, na widok których aż chce się powiedzieć: “Witajcie w Star Treku”.

Jak zwykle mamy do czynienia z czystym kosmosem. I nie, nie chodzi tu tylko o gigantyczny, 77 calowy telewizor z ekranem OLED, czy zasłaniające ekran aluminiowo – drewniane coś, co okazuje się być nowatorskimi głośnikami.
Co w nich nowatorskiego? Otóż to, że kiedy TV jest wyłączony, głośniki zasłaniają go niczym designerska przesłona, natomiast kiedy najdzie Was chęć na posłuchanie muzyki, czy obejrzenia czegoś na ekranie, rzeczona przesłona rozkłada się, niczym skrzydła motyla.

Wracając jednak do kosmosu. Jak to często bywa ze sprzętami duńskiego producenta jest nim cena Beovision Harmony – zaledwie 18.500 euro, czyli na nasze ok 80.000 zł. Zaszaleli, nieprawdaż? Gdybyście jednak dysponowali gotówką w takiej kwocie, telewizor dostępny będzie w sprzedaży jesienią tego roku.

A szczerze mówiąc, mimo, że cena jest raczej zaporowa, sam sprzęt robi naprawdę niesamowite wrażenie! Przekonajcie się sami oglądając zamieszczone poniżej nagranie.

Więcej info:
Producent – www.bang-olufsen.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here