dBTechnologies LVX P! Nowa, pasywna wersja znanych już kolumn!

0

Cieszy fakt, że producenci coraz częściej słuchają sugestii użytkowników ich sprzętu i starają się wyjść im na przeciw. Za “dobą radą” poszła też firma dBTechnologies, tworząc pasywną wersję znanej doskonale serii LVX, o którą zabiegali użytkownicy. Poznajcie nową serię LVX P!

dBTechnologies LVX P, to przede wszystkim ukłon w stronę wszelkiego typu instalacji muzycznych typu kluby itp. gdzie klienci zdecydowanie częściej wybierają nagłośnienie pasywne ze względu na wygodę serwisowania czy obsługi. Na nową serię składają się cztery, pełnozakresowe, dwudrożne konstrukcje, wykonane ze sklejki, oznaczone symbolami LVX P8, LVX P10, LVX P12, LVX P15 (gdzie liczba oznacza średnicą głośnika niskotonowego podaną w calach). Każdy z nich wyposażony jest w otwory typu M8 w liczbie 12 sztuk, co zdecydowanie ułatwia montaż w różnego typu instalacjach.

Co ważne, zastosowano w nich także odwracany horn, który dodatkowo pomoże dopasować te źródła dźwięku do konkretnych sytuacji.

Oczywiście, skoro mamy kolumny pasywne, to producent przygotował do nich dedykowane, nowe wzmacniacze dwu i czterokanałowe: A2TI oraz A4TI, które dostarczają na kanał odpowiednio 2 x 1000 W i 4 X 500 W przy 8 ohmach.

Producent nie zapomniał także w nowej serii o kolumnach niskotonowych, potocznie nazywanych subami. Tutaj do dyspozycji mamy dwa modele: LVX PSW15 oraz LVX PSW18.

W nową propozycję od dBTechnologies, wprowadzi Was ponownie i jak zwykle uśmiechnięty 🙂 Maciek z firmy SoundTrade, która jest dystrybutorem tejże marki w Polsce:

Więcej szczegółów
Producent: http://www.dbtechnologies.com
Dystrybutor: http://soundtrade.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here