Beyerdynamic pod skrzydłami firmy SoundTrade

0

Nowy rok to także nowe przetasowania wśród marek sprzętu i dystrybutorów, którzy będą za nie odpowiedzialne. Pierwsze wieści płyną od firmy SoundTrade, która przejęła dystrybucję marki Beyerdynamic w Polsce!

Jak czytamy w komunikacie firmy: “Z początkiem 2020 r. staliśmy się oficjalnym dystrybutorem marki Beyerdynamic. W naszej ofercie pojawiają się właśnie wysokiej jakości mikrofony, słuchawki i systemy konferencyjne tej prestiżowej, niemieckiej marki.”

Warto dodać, że aktualnie w Polsce mamy dwóch przedstawicieli tego producenta, gdyż firma SoundTrade będzie zajmować się sprzętem z półki PRO, czyli przeznaczonej do zastosowań profesjonalnych. Będzie to olbrzymia oferta systemów mikrofonowych, w tym także bezprzewodowych oraz cała linia słuchawek dedykowana do zastosowań ProAudio.

Z drugiej strony za sprzęt konsumencki, czyli przede wszystkim słuchawki do zastosowań codziennych, będzie wciąż odpowiadała firma Konsbud Hi-Fi.

Więcej szczegółów
Producent: https://europe.beyerdynamic.com
Dystrybutor: http://soundtrade.pl

O firmie Beyerdynamic…

Historia marki beyerdynamic rozpoczęła się w Berlinie w 1924 r., kiedy inżynier elektryk Eugen Beyer założył firmę, by budować głośniki do kin. Jego „Elektrotechnische Fabrik Eugen Beyer” położyła podwaliny pod markę, która dziś jest synonimem wysokiej jakości produktów.

Do dziś spadkobiercy Eugena Beyera są przywiązani do tradycji, wizji oraz do jego pionierskich wartości. Postęp technologiczny, ciągłe innowacje oraz najwyższa jakość produkcji zapewniły marce wiodącą pozycję w branży audio na świecie.

Produkty beyerdynamic są projektowane i wytwarzane w Niemczech z najwyższą dbałością o szczegóły. Fabryka zlokalizowana w Heilbronn koło Stuttgartu to doskonale zorganizowane centrum projektowo-produkcyjne. Sprawdzone, tradycyjne metody precyzyjnego projektowania i często ręcznego wytwarzania podzespołów wspierane są tu najnowocześniejszymi rozwiązaniami w zakresie zautomatyzowanych procesów produkcyjnych. Każdy wytwarzany w fabryce beyerdynamic mikrofon czy profesjonalne słuchawki przechodzą skrupulatne kontrole jakości i parametrów udokumentowane szczegółowym raportem technicznym.

Dużą część oferty beyerdynamic stanowią systemy konferencyjne i tłumaczeń symultanicznych, które można spotkać w największych centrach konferencyjnych, ośrodkach kultury i muzeach na całym świecie. Wśród najnowszych produktów niemieckiej marki znajdziemy m.in. wysoce zaawansowane słuchawki z zaimplementowaną technologią dźwięku dookólnego 5.1, unikalne bezprzewodowe systemy konferencyjne i tłumaczeń Revoluto i Unite, systemy nagłowne z cyfrową redukcją szumu i słuchawki premium wyposażone w najnowsze rozwiązania technologii Tesla dla osiągnięcia bezkompromisowej jakości odtwarzanego dźwięku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here