NAMM 2020: Mackie wprowadza nową linię mikrofonów “EleMent”.

0

Mackie EleMent to nowa seria mikrofonów, z których każdy dedykowany będzie do konkretnych zadań. Poznajcie nowe modele: EM-89D, EM-91C, EM-USB.

Mackie, prezentując swoje tegoroczne nowości sprzętowe podczas NAMM Show poszedł w kierunku ujednolicenia wizualnego swoich produktów. Prosty ale jednocześnie nowoczesny design z charakterystycznymi zielonymi elementami to znak rozpoznawczy najnowszych premier o których już trochę wspominaliśmy TUTAJ: https://uptone.pl/mackie i nie inaczej jest w przypadku tytułowej serii mikrofonów Mackie Element.

Trzy modele z serii Mackie Element to najpopularniejsze konstrukcje, których zapotrzebowanie na rynku jest największe, a są to: EM-89D, EM-91C i EM-USB.

Zapraszamy do oficjalnej prezentacji podczas NAMM Show 2020:

Mackie EleMent EM-89D to ręczny, dynamiczny mikrofon wokalny przeznaczony głównie do pracy z wokalistami na żywo w warunkach koncertowych na scenie. Posiada charakterystykę kardioidalną. Mimo swoich oczywistych predyspozycji scenicznych, producent zapewnia, że sprawdzi się także podczas nagrywania instrumentów czy wzmacniaczy.

Mackie EleMent EM-91C to wielko-membranowy mikrofon pojemnościowy o charakterystyce kardioidalnej, który jak przystało na tego typu konstrukcję, ma zapewnić ciepłe i bardzo dokładne brzmienie wokali i instrumentów podczas nagrań studyjnych. Może być także bardzo ciekawą propozycją do zadań typu homerecording, a także dla wszelakich twórców pracujących z dźwiękiem na żywo czy nagrań lektorskich.

Mackie EleMent EM-USB – to trzeci i na ten moment ostatni w serii mikrofon. Jest to podobnie jak wyżej konstrukcja pojemnościowa jednak kładzie nieco większy nacisk na obszar tworzenia treści. Pozwala na nagrywanie, przesyłanie strumieniowe na żywo, podcasty lub inne treści online bez dodatkowego interfejsu audio, ponieważ EM-USB można podłączyć bezpośrednio do komputera przez USB-C. Do tego wyposażono go w przydatne funkcje w tej pracy jak możliwość wyciszenia, kontrolę poziomu wejściowego i wyjście słuchawkowe na jego frontowym panelu.

Sprzedaż mikrofonów już się rozpoczęła więc czekamy na dostępność w Polsce, a sugerowane ceny wyglądają następująco:

  • EM-89D: 82 EUR
  • EM-91C: 94 EUR
  • EM-USB: 177EUR

Więcej szczegółów
Producent: https://mackie.com
Dystrybutor: https://www.musicinfo.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here