QSC poszerza portfolio urządzeń z certyfikatem Microsoft Teams

0
QSC-Q-SYS-Microsoft-Teams

Firma QSC poinformowała o poszerzeniu swojego portfolio urządzeń dla sal konferencyjnych z certyfikatem Microsoft Teams Rooms o kilka nowych produktów z ekosystemu Q-SYS. Tym samym certyfikację otrzymało całe aktualne portfolio rozwiązań dla sal lekcyjnych, sal posiedzeń zarządu, pomieszczeń konferencyjnych, sal do wideokonferencji i przestrzeni szkoleniowych.

Certyfikowane ostatnio rozwiązania obejmują Q-SYS Core, Core 8 Flex, Core Nano i NV-32- H (Core Capable), które zapewniają więcej opcji dopasowania możliwości procesora do określonej wielkości pomieszczenia i wymagań I/O. W przypadku streamów z kamer wideo certyfikowane kamery konferencyjne Q-SYS PTZ-IP integrują się z procesorami Q-SYS lub nowo certyfikowanym mostem Q-SYS I/O-USB, aby zapewnić profesjonalnej jakości transmisję, a także wyjątkową możliwość dodawania wielu kamer konferencyjnych dla bardziej naturalnych i angażujących zdalnych konferencji internetowych. Ponadto certyfikat otrzymała również seria wzmacniaczy CX-Q.

„Wiemy, że przestrzenie konferencyjne wymagają większych możliwości i funkcji, aby skutecznie zapewniać elastyczne i skalowalne doświadczenie wideokonferencyjne. Nadal inwestujemy w naszą współpracę z firmą Microsoft w ramach naszego stale rosnącego portfolio i z przyjemnością udostępniamy integratorom oraz użytkownikom końcowym dodatkowe opcje w ramach platformy Q-SYS, umożliwiające wdrożenie najlepszych rozwiązań w tych pomieszczeniach”

– mówi Jason Moss, wiceprezes ds. sojuszy i ekosystemu, QSC

QSC-Microsoft-Teams-Rooms

Podobnie jak w przypadku innych certyfikowanych rozwiązań QSC Teams Rooms, użytkownicy mogą korzystać z innowacyjnego oprogramowania QSC, aby uprościć proces integracji, otrzymać pełną kontrolę nad pomieszczeniem i spotkaniami online za pośrednictwem jednego urządzenia oraz ujednolicić doświadczenie dla użytkownika końcowego.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkich certyfikowanych rozwiązań QSC dla aplikacji Teams, odwiedź stronę: qsc.com/microsoft.

O firmie QSC

Założona ponad pięć dekad temu firma QSC jest uznanym na całym świecie liderem w projektowaniu, inżynierii i produkcji nagradzanych głośników o wysokiej wydajności, mikserów cyfrowych, wzmacniaczy mocy, procesorów dźwięku, rozwiązań kina cyfrowego oraz ekosystemu Q-SYS – opartej na oprogramowaniu platformie do zarządzania audio/wideo i sterowania. Oferując niezawodne, skalowalne i elastyczne rozwiązania dla profesjonalnych instalacji, aplikacji przenośnych, produkcyjnych, korporacyjnych i kinowych, QSC stawia klientów na pierwszym miejscu dzięki cieszącym się dużym uznaniem sieciom sprzedaży, serwisu i wsparcia na całym świecie. 

Więcej szczegółów
Producent: https://www.qsc.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj