Marcin Szwajcer w wywiadzie Na Setkę

0
marcin-szwajcer_uptone_na-setke

Już w najbliższą środę! Gościem Krisa Górskiego i Grzegorza Stasiuka w programie Na Setkę będzie Marcin Szwajcer – realizator koncertów oraz nagrań studyjnych, a także coach oraz producent własnych systemów odsłuchowych!

Marcin Szwajcer uważany jest za jednego z najlepszych obecnie polskich realizatorów dźwięku. Od roku 2004 zajmował się głównie realizacją koncertową (FOH), a od 2014 skupił się mocniej na działalności studyjnej – cały czas starając się połączyć ze sobą te dwa światy, uzyskując maksimum rezultatów w każdym z nich.

Wśród producentów, z którymi współpracował, są takie osoby jak Bartek Dziedzic, Adam Związek, Adi Owsianik, Juliusz Kamil, TABB, Dominik Buczkowski, Bartek Kumór, Michał Pietrzak, Mikołaj Trybulec i wielu innych. Wśród artystów z którymi współpracował są Viki Gabor, Kayah, Marcin Sójka, Lanberry, TGD, IGO, Hania Sztachańska, Linia Nocna, Buslav, KOMBI, Roksana Węgiel, Goya, Kasjan, Sound ‘n’ Grace, Sanah, Natalia Zastępa, Marcin Maciejczak, Sabina Szewczyk, Ten Typ Mes, Paweł Kukiz, Bubliczki, Łzy i ponownie wielu, wielu innych, których nie sposób wszystkich wymienić.

marcin-szwajcer_uptone_na-setke

Poza pracą mikserską Marcin zajmuje się również pracą edukacyjną i mentoringową w zakresie miksu i masteringu, wnikając wgłąb materii aż do kompozycji utworu, poruszając przy tym wiele powiązanych ze sobą tematów z zakresu muzyki, jak i sfery mentalnej – od wielu lat interesuje się rozwojem osobistym w zakresie komunikacji, psychologii, psychoterapii i terapii manualnej.

O tym wszystkim będziecie mieli okazję nie tylko posłuchać, ale nawet „porozmawiać“ z Marcinem, zadając mu pytania na czacie w trakcie transmisji na żywo, która odbędzie się w środę 11 maja o godzinie 20:00 w ramach cyklicznych rozmów „Na Setkę“, prowadzonych przez duet producentów muzycznych: Grzegorza Stasiuka i Krisa Górskiego.

Zapraszamy do oglądania i aktywnego uczestnictwa w programie w najbliższą środę: 11/05/2022 o godz: 20:00!

Więcej szczegółów:
https://nasetke.pl
https://www.facebook.com/marcin.szwajcer.5

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj