AKG C7 – nowe możliwości w zasięgu ręki

0

Mikrofony, to standardowe wyposażenie każdego studia. Jednak sytuacja zmienia się wtedy, gdy mikrofon oferuje więcej niż wszystkie z danego segmentu.

Studyjne mikrofony to nic nowego. Jeśli jednak sprzęt daje nam możliwości sceniczne te same co w studio – sytuacja nabiera zupełnie innych barw. I tak właśnie jest z mikrofonem pojemnościowym AKG C7.

c7_1_largeSuperkardioidalna mebrana studyjna, daje nam zupełnie inną jakość podczas wykonań na scenie. Dzięki czemu wokal, chórki, zabrzmią lepiej niż dotychczas. Tak przynajmniej zapewnia producent mikrofonu.
AKG C7 oferuje jeszce konstrukcję otwartą kapsuły, która wzmocniając zapobiega sprzężeniom.
Bardzo ważną cechą mikrofonu jest jego mechaniczno-pneumatyczne mocowanie, absorbujące drgania podczas dotyku. Dzięki temu, nasz śpiew nie będzie zakłócany przez dodatkowe “brudy” pochodzenia zewnętrznego.
Kolejną zaletą jest wielowarstwowy filtr podmuchu powietrza, który eliminuje skutki wybuchowych głosek (takich jak Py, By, Bu, itp.)
Ostatnią wyszczególnioną zaletą konstrukcji mikrofonu, ze względu na jego wytrzymałość jest opatentowana technologia ultralekkiej, złotej 24karatowej kapsuły.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.akg.com
Oraz na stronie polskiego dystrybutora www.essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here