Klub B90 zaprasza na CUBE!

0

Klub B90 zaprasza na nową, cykliczną imprezę – CUBE. Wydarzenie nie do przegapienia dla fanów dobrej muzyki, wyjątkowych wrażeń i pięknych, niepowtarzalnych widoków.

Scena dj-ska umieszczona na środku klubu zamieni się w niesamowite show 3D. Nad sceną pojawi się specjalnie na tą okazję zaprojektowana ogromna odwrócona piramida, na której płaszczyznach swoją interpretację mappingu zaprezentuje duet Stereoko.tv. Oprócz pokazu organizatorzy przewidują dodatkowe, póki co okryte tajemnicą atrakcje.

Jak pisze Klub B90Mapping 3D jako medium daje możliwości rozmywania granicy pomiędzy rzeczywistością a wyobraźnią twórcy, wprowadzenia obiektów z pogranicza, tworzenia wizualnej iluzji. Mappingowa bryła to obiekt miliona znaczeń i funkcji, jej krawędzie choć pozornie niezmienne, w swoich konturach zawierają wszechświat zmieniający się z każdym mgnieniem oka. Twórcy zaprezentują specjalnie na tą okazję przygotowane animacje, a także zagrają nimi miksując je na żywo do świetnej muzyki.

Na scenie zobaczymy:

JOANA (Rec.Out – Poznań)
CLICKTIME (Night Rabbit – Olsztyn)
SONARSSON (Bułka Paryss’ka)
SVEN WIT (Bułka Paryss’ka)
PARYSS (Bułka Paryss’ka)

STEREOKO.TV to grupa twórców wideo działająca od 2003 roku. Tworzą między innymi filmy, animacje, oprawy wizualne do koncertów i różnego typu wydarzeń w kraju i za granicą. Kreują także mappingi 3D.

BILETY dostępne w sprzedaży od poniedziałku, godz. 10:00!
I pula (bardzo szczupła!) – 10 zł – dostępna wyłącznie pod adresem ww.tickets.soundrive.pl
II pula 15 zł – dostępna wyłącznie pod adresem www.tickets.soundrive.pl
III pula 20 zł – tickets.soundrive.pl, biletomat.pl http://tickets.soundrive.pl/pl/event/252

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here