[30/10/2019] Prezentacja systemów QSC w LFX Agency!

0

Jesteście ciekawi możliwości aktywnych kolumn z nowej serii CP lub nowego suba KS118? Już 30.10.2019 zapraszamy Was do siedziby firmy LFX Agency w Warszawie, gdzie odbędzie się prezentacja systemów nagłośnieniowych z szerokiej oferty marki QSC!

Dzięki specjalistom z firmy LFX Agency, a także przy współudziale dystrybutora marki QSC w Polsce, firmy Aplauz Audio, będziecie mieli wyjątkową okazję, by zapoznać się z najnowszymi i najlepszymi systemami QSC: serią KS, CP i K.2.

Gdzie i kiedy?

  • 30.10.2019
  • LFX, Aleja Prymasa Tysiąclecia 60/62 lokal 2, 1 piętro, Warszawa
  • Godz: 18:00-20:00 

Na pierwszy ogień idą subwoofery serii KS z nowością KS118, o której pisaliśmy przy okazji premiery zaledwie kilka dni temu. W skład serii KS wchodzą aktualnie 3 modele, a poniżej ich krótka prezentacja:

Następnie zostanie zaprezentowana seria K.2, którą wielu z Was pewnie już zna, a jeśli nie to zdecydowanie warto się jej przyjrzeć.
No i na koniec seria CP, która jest już od jakiegoś czasu na rynku, a model CP8 wraz z subem KS112 mieliśmy nawet okazję przetestować więc przy tej okazji zapraszamy do naszego testu TUTAJ: Aktywy zestaw nagłośnieniowy QSC CP8 + SUB KS112

Jak zapowiadają organizatorzy, prezentacja ma mieć formę trochę warsztatów więc możecie zabrać swoją muzykę i uzbroić się w milion pytań do… 🙂

“Będziemy przepinać podpinać przestawiać, przesuwać i przede wszystkim słuchać, słuchać, słuchać. Nie będzie sztywno i nudno. Zapraszamy”

Również serdecznie zapraszamy!

Strona wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/396024617975935

Więcej szczegółów
Producent: https://www.qsc.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj