QSC KS118: nowy aktywny subwoofer już w Polsce!

0

Przedstawiamy aktywny subwoofer QSC KS118. Jak poinformował dystrybutor marki, firma Aplauz Audio, najnowszy członek rodziny subwooferów serii KS jest już dostępny w Polsce!

Rzadko mamy do czynienia z sytuacją, kiedy dopiero co zaprezentowany światu produkt może być dostępny już na rynku, a właśnie tak stało się tym razem. Zaledwie kilka dni po premierze najnowsze aktywnego subwoofera QSC KS118, polski dystrybutor, firma Aplauz Audio, informuje o jego dostępności w Polsce!

Jak zapowiada producent, dzięki solidnej konstrukcji, wydajnemu wzmacniaczowi i wszechstronnym funkcjom DSP, model KS118 jest idealnym wyborem w przypadku takich zastosowań jak mobilna rozrywka czy organizacja imprez, a także w takich miejscach jak kluby i sale koncertowe, wypożyczalnie AV oraz wszędzie tam, gdzie potrzebna jest bardzo duża moc i imponująca skuteczność w paśmie niskich częstotliwości. 

Subwoofer KS118 jest wyposażony w 18-calowy przetwornik bezpośredniego promieniowania  z membraną o dużym wychyleniu, który jest zasilany przez wzmacniacz klasy D i mocy 3600 watów.

Ostatnio mieliśmy okazję przetestować mniejszego brata KS112 w połączeniu z komapkaotwymi paczkami QSC CP8, tak więc przy tej okazji zapraszamy Was do naszego testu poniżej:

TEST: Aktywy zestaw nagłośnieniowy QSC CP8 + SUB KS112

„Wraz z wprowadzeniem KS118 firma QSC może zaproponować użytkownikom niespotykany wcześniej wybór doskonałych niskotonowych głośników dla ich systemów nagłośnieniowych. Zaczynając od ultrakompaktowego KS112, przez kardioidalny model KS212C, a na nowym modelu KS118 o bardzo wysokiej skuteczności kończąc, ta szeroka oferta subwooferów stanowi bardzo atrakcyjne rozwiązania dla profesjonalistów oraz wszelkiego typu entuzjastów związanych z systemami AV”

– powiedział Chris Brouelette, menedżer produktu w dziale głośników przenośnych.

Producent przygotował także obszerną informację prasową na temat najnowszego subwoofera KS118 więc dzielimy się nią z Wami:

Moc i wydajność

Subwoofer KS118 jest wyposażony w 18-calowy przetwornik bezpośredniego promieniowania z membraną o dużym wychyleniu, który jest zasilany przez wzmacniacz klasy D i mocy 3600 watów. Takie połączenie zapewnia bardzo wysoki poziom ciśnienia akustycznego z dynamiczną i muzyczną reprodukcją dźwięków o bardzo niskich częstotliwościach. Wbudowany procesor DSP optymalizuje i chroni wydajność systemu, jednocześnie oferując zaawansowane możliwości, takie jak zestawienie dwóch jednostek w układzie kardioidalnym, co maksymalizuje promieniowanie niskich częstotliwości z przodu, jednocześnie minimalizując niepożądaną energię po bokach i z tyłu takiego systemu. Tryb DEEP zapewnia dodatkowe rozszerzenie pasma niskich częstotliwości i przetwarzanie sygnału pod kątem bardziej efektywnych wychyleń membrany przetwornika.

Walory użytkowe

Niezwykle łatwa w transporcie obudowa jest bardzo stylowa i wytrzymała. Zrobiono ją z najwyższej jakości sklejki brzozowej i posiada ona cztery komfortowe w użyciu aluminiowe uchwyty oraz cztery niskoszumowe kółka, które znajdują się na tylnym panelu. Umieszczone na ścianie górnej nagwintowane gniazda tyczki M20 pozwalają na użycie standardowych 35-milimetrowych tyczek, co ułatwia użycie zestawów głośnikowych z serii K.2 oraz innych pełnopasmowych głośników do budowy systemów w układzie pionowym.

Jedna seria, wiele możliwości

Niewielkie wymiary i łatwość zastosowania modelu KS112 jest niezwykle cenna, gdy dostępna przestrzeń jest mocno ograniczona, a oczekiwana jest obecność mocnych i dobrze brzmiących basów. Natomiast w sytuacjach, gdy w określonych miejscach nie jest pożądana zbyt duża głośność, może być wyjątkowo przydatne kierunkowe promieniowanie niskich częstotliwości, jakie zapewnia subwoofer KS212C. Wysoka skuteczność subwoofera KS118 wychodzi naprzeciw obecnym wymaganiom dotyczącym dynamicznej i bardzo energetycznej reprodukcji dolnego pasma.

Wszystkie aktywne subwoofery z serii KS oferują niesamowitą wydajność, elastyczność i mobilność, a także niezawodność pracy przez wiele lat, co jest poparte docenianą 6-letnią globalną gwarancją QSC po zarejestrowaniu produktu.

Dostępność!

Najnowszy subwoofer QSC KS118 jest dostępny w ofercie oficjalnego dystrybutora w Polsce – firmy Aplauz. W najbliższym czasie subwoofer trafi również do najlepszych sklepów muzycznych na terenie całego kraju.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.qsc.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

W internecie znaleźliśmy także pierwszą prezentację video nowego suba więc zachęcamy do zapoznania się z nią poniżej:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj