[28-29/02/2020] Sound Art Festiwal – Innowacje audio-wideo w Poznaniu!

0

Już tylko dwa dni zostały do Sound Art Festiwal Innowacje audio-wideo, które rozpoczną się 28 lutego 2020 na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wydarzenie dedykowane jest dla wszystkich środowisk akademickich oraz szkół i uczelni, jak również osób powiązanych z szeroko rozumianą branżą muzyczną.

Jak czytam na stronie organizatora:

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na odbywające się w dniach 28 oraz 29 lutego 2020 roku, autorskie wydarzenie „Sound Art Festiwal”, stworzone przez firmę DAARS – https://daars.pl – przy współorganizacji z Uniwersytetem Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytetem Artystycznym w Poznaniu i Akademią Muzyczną w Poznaniu, z patronatem Prezydenta Miasta Poznania, Marszałka Województwa Wielkopolskiego oraz władz wyżej wymienionych uczelni.

Wydarzenie to jest dedykowane dla wszystkich środowisk akademickich oraz szkół i uczelni, jak również osób powiązanych z szeroko rozumianą branżą muzyczną w regionie i w Polsce, gdzie przedstawimy innowacyjność nowych technologii obecnych na rynku, jak również rozwiązań, które są aktualnie wykorzystywane przez profesjonalistów i nie tylko, w branży audio-wideo.

W czasie trwania festiwalu odbędzie się cykl kilkudziesięciu spotkań autorskich, warsztatów, prelekcji, prezentacji nowych technologii, koncertów muzycznych, pokazów artystycznych i wystaw sztuki. „Sound Art Festiwal” będzie miejscem wymiany doświadczeń.

Nie zabraknie także stref, gdzie swoje najnowsze rozwiązania prezentować będą jedni z najważniejszych producentów i dystrybutorów sprzętu audio-video w naszym kraju.

Więcej szczegółów: https://www.facebook.com/events/164889444938823

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj