Vifa i video-instruktaże do głośników Copenhagen 2.0, Helsinki 2.0 oraz Oslo

464

Podziwiane za niesztampowy wygląd i bardzo dobre brzmienie głośniki bezprzewodowe Vifa Copenhagen 2.0, Helsinki 2.0 oraz Oslo, doczekały się dedykowanych samouczków wideo. Znajdziecie w nich odpowiedzi na wiele nurtujących pytań i problemów.

Kupując nowoczesne głośniki bezprzewodowe często nie zastanawiamy się czy ich obsługa może być skomplikowana. Spodziewamy się, że za sprawą zwykłego kliknięcia, natychmiast usłyszymy nasze ulubione piosenki, uruchomimy światło w smart domu, wstawimy pralkę itp.
Wiemy jednak, że technologia z dnia na dzień coraz bardziej idzie do przodu, spełniając kolejne nasze fanaberie w mniej lub bardziej intuicyjny sposób. I właśnie z myślą o mniej intuicyjnych rozwiązaniach powstały nowe samouczki Vifa.

Z samouczków dowiecie się z m.in. co oprócz głośników znajdziecie w pudełkach, jak naładować baterie w głośnikach; połączyć się z głośnikami przez Bluetooth za pomocą NFC; połączyć głośniki Vifa przez Bluetooth; włączyć i wyłączyć urządzenia; wykonać reset do ustawień fabrycznych; przeprowadzić twardy reset oraz jakie połączenia kablowe są dostępne.

O samych głośnikach przeczytacie w tekstach okraszonych tagiem VIFA 😉

Więcej szczegółów
Producentwww.vifa.dk
Dystrybutorwww.audioklan.pl