Wygraj Modal SKULPTsynth SE w konkursie SOUNDCLASH!

0

Zyskaj szansę, by wygrać SKULPTsynth SE w konkursie Soundclash organizowanym przez Modal Electronics!

Myślisz, że masz to, czego Ci potrzeba? Wyobrażasz sobie, że jesteś pasjonatem projektowania dźwięku na wyższym poziomie? Od 1.07.2021 do 30.07.2021 skorzystaj z szansy, by zmierzyć się ze społecznością Modala w inauguracyjnym konkursie SOUNDCLASH.

Stwórz zabójczą ścieżkę na dowolnym syntezatorze MODAL Electronics. Ścieżkę i klip dźwiękowy Twojego wykonania prześlij przez formularz zgłoszeniowy i gotowe!

Formularz zgłoszeniowy

Po przesłaniu nagrania masz szansę, by wygrać całkiem nowego SKULPTsynth SE lub inne nagrody z Modala – zobacz nagrody:

1. miejsce: SKULPTsynth SE
2. miejsce: Firmowy T-shirt Modala
3. miejsce: Firmowa czapka Modala

Wszystkie zgłoszenia będą udostępnione w specjalnym poście po dacie zakończenia konkursu – śledź bieżące informacje na blogu Modala, z których dowiesz się o dostępie do brzmień stworzonych przez stale rosnącą społeczność Modal Electronics.

Potrzebujesz pomocy przy eksportowaniu swojej ścieżki? Poradnik Modal Electronic zawiera wszystko, czego potrzebujesz! Zobacz tutaj: https://www.modalelectronics.com/soundclash-competition

Więcej szczegółów
Producent: https://www.modalelectronics.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

Modal SKULPTsynth SE wyposażony jest m.in. w 4 oscylatory na jeden głos, pozwalające stworzyć 32-oscylatorowe brzmienia, sekwencer 256-nutowy, arpeggiator i bardzo wygodną, dobrze przemyślaną klawiaturę, na której z łatwością zagrasz tłuste i rozbudowane dźwięki.

Zapraszamy do obejrzenia wideo o tym samowystarczalnym, potężnym instrumencie, który zmieści się do plecaka:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj