Kolorowy Manley VOXBOX 2021 Pride Edition

0

Firma Manley Labs postanowiła uczcić tegoroczny „Miesiąc dumy“ poprzez specjalną edycję swojego najlepiej sprzedającego się produktu, czyli channel stripu VOXBOX, w barwnej wersji Pride Edition.

„Miesiąc dumy“ obchodzony jest na całym świecie w czerwcu i służy kampanii społecznej na rzecz równouprawnienia oraz walce z dyskryminacją na tle orientacji seksualnej.

Aby wyraźnie zaznaczyć swoje stanowisko w tej ważnej sprawie, oraz podkreślić, że wszyscy mamy równe prawa, Manley Labs stworzyło wyjątkową edycję preampu VOXBOX w kolorach tęczy oraz opatrzoną łacińskim hasłem „VOX AEQUALITATEM“, co można przetłumaczyć jako „wszystkie głosy równe“ lub „głos równości“.

100 sztuk VOXBOX 2021 Pride Edition jest już dostępnych w przedsprzedaży u autoryzowanych dealerów i dystrybutorów Manley na całym świecie, a ich wysyłka nastąpi w połowie lipca. Co ważne, ceny są takie same jak w przypadku standardowego VOXBOX – a dodatkowo są to pierwsze egzemplarze VOXBOX, wyposażone w najnowszy zasilacz impulsowy MANLEY POWER®. Dochód ze sprzedaży tej serii zostanie przekazany na kampanię na rzecz praw człowieka: https://hrc.org

„W duchu integracji społecznej i uznania naszego pragnienia wsparcia wszystkich ludzi, zapraszam wszystkich do pomocy w świętowaniu z nami Miesiąca Dumy 2021. Niech zostaną wysłuchane wszystkie głosy, zwłaszcza te najbardziej wrażliwe, które najbardziej potrzebują naszej uwagi i wsparcia.”

– powiedziała szefowa Manley Labs, EveAnn Manley

Więcej szczegółów
Producent: https://www.manley.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj