Studiologic Numa X Piano w recenzji Rafała Piwowarczuka [VIDEO]

0

Na kanale Rafała Piwowarczuka możecie obejrzeć test cyfrowego pianina scenicznego Studiologic Numa X Piano. W rozbudowanej, bo aż 25-minutowej recenzji, poznacie różnice pomiędzy wersjami klawiatur Fatar (TP100LR z SL88 Studio vs TP110 z Numa X Piano), sposób pracy, możliwości instrumentu i wiele więcej…

Pianina cyfrowe Studiologic Numa X Piano to instrumenty typu stage piano, czyli jak sama nazwa wskazuje dedykowane do pracy na scenie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby korzystać się z ich możliwość czy to w studiu czy w domowym zaciszu. Testowany przez Rafała model posiada nową klawiaturę młoteczkową FATAR TP/110 Premium Hammer Action (ulepszona wersja TP/100LR), wyposażoną w 3 czujniki i aftertouch w młoteczkach, co ma dać jeszcze lepszą kontrolę nad tym efektem.

Studiologic Numa X Piano

Pianino posiada wytrzymałą, metalową obudowę oraz szynę magnetyczną, która umożliwia montaż akcesoriów, takich jak pulpit nutowy czy “stojak” na laptopa. Dodatkowo pianino posiada aż 4 wejścia audio, a także możliwość pracy jako “interfejs audio”. To oczywiście dopiero początek możliwości instrumentu…

Testowana przez Rafała wersja to NUMA X PIANO 73, czyli model wyposażony w 73 klawisze. Dostępna jest także wersja NUMA X PIANO 88 oraz NUMA X PIANO GT! Czym się różnią? Tego również dowiecie się z poniższego materiału wideo!

Jaki był końcowy werdykt?

„To bardzo dobre pianino, ale dla konkretnej grupy odbiorców. (…) Do użytku domowego to może być nawet trochę za dużo, ponieważ zapewne nie będziemy korzystać z większości funkcji.”

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.studiologic-music.com
Dystrybutor: https://audiotechpro.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj