Monitory studyjne ADAM Audio A Series z nagrodą SOS AWARDS 2023!

0
adam-audio-a-series-SOS-AWARDS-2023-Winner

Najnowsza generacja monitorów studyjnych serii A od ADAM Audio to kolejny ważny krok w rozwoju profesjonalnych odsłuchów, co zostało zauważone i docenione w tegorocznym plebiscycie nagród magazynu Sound On Sound.

Jak co roku, nagrody za najlepszy sprzęt w plebiscycie SOS AWARDS przyznawane były w wielu kategoriach, w tym także za najlepsze monitory studyjne. To co równie istotne to fakt, że głosować mógł każdy, a nie tylko określona i zamknięta grupa specjalistów i mediów. Takie otwarte głosowania dają znacznie szerszą perspektywę i wiekszą gwarancję ich wiarygodności. Przypomnijmy, że również tegoroczne nagrody NAMM TEC AWARDS dają taką możliwość po raz pierwszy w swojej historii! Pisaliśmy o tym TUTAJ

adam-audio-a4v
ADAM Audio A4V

Wróćmy jednak do tegorocznego zwycięzcy w kategorii monitorów studyjnych, czyli najnowszego generacji monitorów studyjnych serii A od ADAM Audio. Poza wieloma ciekawymi rozwiązaniami jakie w nich znajdziemy [PISALIŚMY O NICH TUTAJ], szczególną uwagę przykuwa możliwość zdalnego sterowania za pomocą oprogramowania A Control. W przypadku wszystkich monitorów serii A funkcjami działającymi w oparciu o procesor DSP można sterować zdalnie i w czasie rzeczywistym przez sieć Ethernet za pomocą oprogramowania A Control. Aplikację tę można pobrać bezpłatnie dla systemów Windows i MacOS w strefie użytkownika MyADAM po zarejestrowaniu monitora serii A.

Zobacz wideo, na którym ekspert z ADAM Audio opowiada o tym, jak używać aplikacji A Control z monitorami. Film ma polskie napisy!

ZDALNE STEROWANIE W CZASIE RZECZYWISTYM

Na tylnej płycie monitorów serii A znajduje się wiele opcji korekcji i strojenia, ale najczęściej tylna płyta nie jest dostępna z idealnego miejsca odsłuchu. Korzystając z funkcji A Control, możesz dokonywać zmian tych ustawień z wygodnego idealnego miejsce odsłuchu i być pewnym swoich decyzji.

adam-audio-a4v-back-A-Control

ZAAWANSOWANA KOREKCJA

Za pomocą aplikacji A Control można dokładnie dostroić sześć pasm korekcji parametrycznej oraz filtry półkowe: dolnozakresowy i górnozakresowy. Każde pasmo filtrów może być dowolnie regulowane pod względem wzmocnienia, częstotliwości i wartości Q, co daje użytkownikowi pełną swobodę w doskonaleniu brzmienia głośnika w danym pomieszczeniu.

adam-audio-a-series-a-control-2

ZINTEGROWANY SONARWORKS SOUND ID REFERENCE

A Control udostępnia efekty współpracy firmy ADAM z liderami branży – firmą Sonarworks. Jeśli korzystasz z opcji SoundID Reference, to wtedy krzywe kalibracyjne wygenerowane przez aplikację Sonarworks mogą zostać zaimportowane do A Control i przesłane bezpośrednio do platformy wbudowanej w monitory serii A. Gdy opcja ta jest włączona, kalibracja odbywa się bezpośrednio na monitorze, a więc nie są wymagane żadne dodatkowe wtyczki VST czy aplikacje. Oznacza to, że słyszysz skalibrowany dźwięk niezależnie od źródła dźwięku.

SoundID Reference: 60-DNIOWY OKRES PRÓBNY!

Licencja próbna jest dostępna dla klientów monitorów serii A, którzy zarejestrują swoje głośniki w strefie użytkownika MyADAM. Oferuje on pełną funkcjonalność systemu SoundID Reference, w tym możliwość eksportu profili kalibracyjnych, dzięki czemu można je zaimportować do systemu A Control i przenieść do procesora DSP monitora. Właściciele monitorów serii A otrzymają licencję drogą mailową od zespołu ADAM Audio. Należy pamiętać, że do wykonania pomiarów niezbędnych do utworzenia profilu kalibracji w programie SoundID Reference wymagany jest mikrofon pomiarowy (np.: PreSonus PRM-1).

5 lat gwarancji!

Czy wiesz, że możesz przedłużyć gwarancję na monitory ADAM Audio z dwóch lat do pięciu? Wystarczy, że zarejestrujesz monitory w strefie użytkownika „My ADAM” na stronie producenta Extend Your Warranty To 5 Years!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.adam-audio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj