NAMM2019: Przedsmak Moogseum i historycznego Moog 1967!

0
Walter Holland z jego syntezatorem Moog Modular

Fundacja Boba Mooga powraca w tym roku na NAMM Show, gdzie będzie pokazywać legendarny system Moog z prawdziwego Moogseum, które powinno zostać otwarte jeszcze w tym roku!

Ekspozycja obejmie historyczny system modularny Moog z 1967 r., składający się z 4 modułów, w tym trzech prototypów stworzonych pod koniec lat 60-tych. System był wcześniej własnością Patricka Gleesona z Different Fur Studios i Dona Prestona z The Mothers of Invention. Zarówno Gleeson, jak i Preston pojawią się na stanowisku w piątek, 25 stycznia, aby walczyć o to, kto będzie na nim grał! 🙂

Cały system Moog 1967 jest obecnie własnością Waltera Hollanda z chwalonych Holland Synthesizers, projektantów niestandardowego sprzętu audio o jakości lotniczej! Holland i jego muzyczny partner Steve Leonard, klawiszowiec The Cretones, będą demonstrować syntezator przez cały weekend.

Jak dodają organizatorzy wydarzenia: “Będziemy mieć dwie przyległe kabiny, 10310 i 10409, odpowiednio dla Fundacji i Moogseum, w hali A, z naszymi przyjaciółmi z KORG, Casio i Rolanda w pobliżu.”

Więcej szczegółów:
https://moogfoundation.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here