To już 20 lat znakomitej serii Pearl Drums Masterworks!

0

W tym roku firma Pearl Drums świętuje 20-lecie znakomitej serii Masterworks! Z tej okazji wypuszcza mocno limitowaną edycję werbli Pearl Masterworks 20th Anniversary!

Jak czytam na stronie producenta ilość ich jest ograniczona zaledwie do 20 sztuk, i każdy model ma reprezentować jeden rok historii Masterworks. te wyjątkowe konstrukcje można nazwać wręcz dziełami sztuki! Są kwintesencją wiedzy i doświadczenia firmy, jakie ta zdobyła przez ostatnie 70 lat swojego istnienia.

Pomysłem na stworzenie tych werbli były oldschoolowe zestawy perkusyjne z lat ’60 i ’70. Efektem tego połączenia ma być ponadczasowe vintage’owe brzmienie połączone z wyjątkową jakością konstrukcji opartej na wieloletnim doświadczeniu firmy. Zastosowano tutaj Lugi Swivel Tube, które odpowiadają za klasyczny wygląd instrumentu, a czarny hardware i drewniane wykończenie wnosi do konstrukcji nowoczesne elementy. Werbel wyposażono także w maszynkę SR1000 oraz śruby Spin Tight.

Trzonem bębna jest korpus zbudowany z sześciu warstw drewna klonu i topoli (klon / topola / klon) z zewnętrznym fornirem z egzotycznego, południowoamerykańskiego drewna Imbuia (znanego również jako orzech brazylijski).

Szanse na jego zakup są minimalny, kto wie czy już nie rozeszły się w przedsprzedaży. Możemy mieć jednak nadzieję, że producent zostawi choć jeden egzemplarz, który będziemy mogli zobaczyć na żywo podczas NAMM Show 2019 🙂

Więcej szczegółów:
Producent: http://www.pearleurope.com
Dystrybutor: http://silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here