NAMM2018: Nord Electro 6. Czy to kolejny sukces szwedzkiego giganta?

0

W zasadzie nie wiem jak pisać o Nord’ach. Szwedzki producent czasami zachowuje się tak, jakby na własność wykupił sobie pierwsze miejsce na podium producentów instrumentów klawiszowych. Czy tym razem spadnie z tego stopnia, czy nadal dzierżył będzie najwyższą wśród producentów pozycję na rynku? Sprawdzimy to dzięki targom Namm Show 2018. Przed Wami Nord Electro 6.

Gdy widzicie przed sobą czerwone pianina naszpikowane potencjometrami i ekranami LCD, to możecie być niemal pewni, że trafiliście na Nord’a. Te absolutnie wyjątkowe instrumenty nie należą do najtańszych, jednak na pewno do najlepszych.
Ich parametry brzmieniowe nie wymagają żadnych recenzji gdyż każdy kto kiedykolwiek zasiadał przed tymi instrumentami doskonale wie co potrafią.

A co potrafi Nord Electro 6? Przede wszystkim potrafi grać – i to pięknie.
Podzielono go na kilka głównych sekcji: instrumentalna, efektowa i korekcyjna. Tak przynajmniej podaje producent. Jednak po przyjrzeniu się w zdjęcia, od razu rzucają nam się w oczy kolejne podziały, którymi będziemy musieli się zająć.

Tak czy owak, Electro 6 to narzędzie szalenie rozbudowane. To w zasadzie całe klawiszowe studio nagrań na niewielkiej przestrzeni nad klawiaturą.

Więcej dowiecie się na Namm Show 2018 i już niebawem na naszym portalu.

Więcej info:
Producent: www.nordkeyboards.com
Dystrybutor: www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here