NAMM 2020: Nowe pianina cyfrowe Kawai CA79 i CA99

0
KAWAI CA99 Premium Rosewood

NAMM Show 2020 to także ciekawe premiery w wydaniu japońskiego producenta instrumentów klawiszowych, firmy Kawai. Producent zaprezentował dwa nowe modele pianin cyfrowych Kawai CA79 i CA99.

Nowe instrumenty mają zastąpić modele Kawai CA78 i CA98, które są już na rynku ponad 4 lata, ciesząc się się przez ten czas sporą popularnością. Jednak jak to w świecie cyfrowych technologii świat mknie do przodu więc i instrumenty muzyczne muszą nadążać, a czasami wręcz wyprzedzać i wyznaczać nowe standardy i możliwości.

Kawai CA79 White

Czym wyróżnia nowe modele z serii Concert Artist? Ulepszono trzy kluczowe elementy! Zyskały nową i jeszcze lepszą klawiaturę Grand Feel III, zaprojktowano na nowo kolorowy ekran dotykowy z poziomu którego odbywa się całe sterowanie funkcjami pianina oraz ulepszono technologię renderowania dźwięku. Dzięki ulepszonemu systemowi dźwięku i oddzielnemu wzmacniaczowi słuchawkowemu firmy Onkyo, te dwa nowe modele reprezentują nowy poziom koncertowej autentyczności.

Więcej informacji napiszemy niebawem, a póki co zapraszamy Was po więcej szczegółów na stronę producenta: https://www.kawai-global.com, oraz do poniższych prezentacji video.

Dystrybucja: http://silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here