NAMM 2020: Nowe, profesjonalne słuchawki Mackie serii MC i MP.

0

Firma Mackie, podczas NAMM Show 2020, zaprezentowała sporo nowości, a jednymi z nich są słuchawki o przeznaczeniu studyjnym, audiofilskim oraz scenicznym. Są to modele z serii MC oraz MP. Sprawdźmy co mają do zaoferowania…

Mackie MC-350 (konstrukcja zamknięta) i Mackie MC-450 (konstrukcja otwarta) to modele wokółuszne i aktualnie najwyższe w serii. Oferują pełny zakres pasma przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz, wyglądają bardzo elegancko i klasycznie. Nauszniki są świetnie spasowana i wykonane z naturalnej skóry co ma zapewnić nam komfortową pracę i odsłuch przez wiele godzin.

O ile model MC-350 to zdecydowanie słuchawki do pracy w studiu muzycznym, dzięki swojej zamkniętej konstrukcji, tak model MC-450 (ze względu na otwartą konstrukcję) będzie już ciekawą opcją także dla audiofilów bądź osób pracujących z dźwiękiem w cichym otoczeniu. Producent zapewnia nas oczywiście o solidnej konstrukcji i wysokiej jakości wykonania obu modeli.

Oba modele są już dostępne w USA, a ich sugerowane ceny to:

  • Mackie MC-350: 199,99 USD
  • Mackie MC-450: 299,99 USD

Czekamy zatem na dostępność i ceny u nas w Polsce 🙂

Kolejne nowości to monitory/odsłuchy douszne z serii MP. Seria została poszerzona o modele Mackie MP-320, MP-360 i MP-460, a ich szczególną cechą wizualną jest przezroczysta konstrukcja charakterystyczna dla profesjonalnych rozwiązań, stosowana przez wielu producentów.

MACKIE MP-320

Więcej o nich przeczytacie na stronie producenta: https://mackie.com, a poniżej materiał video przygotowany przez producenta prosto z NAMM Show 2020.

Dystrybucja: https://www.musicinfo.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here