Moog One: nowy, potężny polifoniczny syntezator analogowy!

1

Przed Wami prawdziwy brzmieniowy potwór! Moog One, to jak przypomina sam producent, pierwszy tego typu syntezator w jego arsenale od ponad 35 lat. Zobaczcie też jak powstaje ten nowy instrument!

Zadaniem tej olbrzymiej maszyny będzie kreować, inspirować i wyzwalać potencjał muzyków, którzy zasiądą za jego sterami!

Jego cena będzie dość wysoka, ale niektóre marzenia są kosztowne 😉 W zależności od wersji 8- lub 16-głosowej będzie kosztował odpowiednio 5.999 USD i 7.999 USD. Wczoraj firma Moog podzieliła się z nami pierwszym materiałem video dotyczącym nowego syntezatora, którym dzielimy się z Wami.

W odkrywaniu niesamowitych brzmień nowego syntezatora Moog One pomogą nam najbardziej uznani i kreatywni artyści na świecie: Jeff Bhasker, Suzanne Ciani, Chick Corea, Mike Dean, Robert Glasper, Dick Hyman, Dev Hynes, Mark Mothersbaugh, Mark Ronson, Ryuichi Sakamoto, Dr Lonnie Smith oraz Paris Strother. Wszystkich zobaczycie i usłyszycie w poniższym materiale video!

Jak wspomnieliśmy wyżej, analogowy Moog One dostępny będzie w dwóch wersjach: 8- i 16-głosowej. Każdy głos składa się z trzech VCO i dwóch niezależnych filtrów analogowych, a obszerny zestaw efektów na pokładzie pozwala na to, co Moog opisuje jako “głęboko warstwowe, ewoluujące dźwięki”.

Wkrótce więcej szczegółów na jego temat…

Dla ciekawskich, firma przygotowała także ponad 8-godziny film z fabryki Moog w Asheville, który pokazuje cały proces powstawania tego analogowego syntezatora.

Moog One to jeden z kilku nowych produktów Moog w tym roku, o których także pisaliśmy: w tym syntezator perkusyjny Drummer From Another Mother, semi-modularny synth, Grandmother i wersja iOS tego klasycznego instrumentu Model D.

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.moogmusic.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here