Alternatywa dla mniej wypchanych portfeli – Minimoog Model D App

0

Można było się tego spodziewać. Kosztujący kilkanaście tysięcy złotych legendarny syntezator, ma ogromne grono fanów. Jednak bycie fanem nie idzie w parze z zasobnością portfela. Minimoog Model D App, to kwintesencja legendy na szklanym ekranie! Sprawdźcie koniecznie!

Aplikacja wprost genialnie odwzorowuje oryginał. Brakuje jej oczywiście portów i rzeczywistych wrażeń z organoleptycznego obcowania z instrumentem, jednak może się okazać bardzo ciekawą alternatywą dla wszystkich tych, którzy nie posiadają w swoim portfelu grubego pliku banknotów, tudzież karty z niebagatelnym, kilkunastotysięcznym limitem wypłat.

Minimoog Model D App, to aplikacja dostępna na urządzenia działające w środowisku iOS. Dedykowana jest jednak na najmocniejsze (jak sądzę) iPady PRO. Ich sporych rozmiarów ekran i oczywiście funkcja MultiTouch pozwala na pracę imitującą dokładnie te same warunki co w przypadku realnego, fizycznie obecnego instrumentu w drewnianej obudowie.
Oznacza to, że grając na “szklanej” klawiaturze, drugą dłonią możemy bez trudu manipulować wszelkimi dostępnymi ustawieniami, potencjometrami, przełącznikami itp.

Najwspanialsze jest jednak to – i nie bójmy się użyć tego słowa – iż Minimoog Model D App nie kosztuje blisko 20 000 zł, jak jego protoplasta, a jedyne 14,99 $ – czyli według kursu na dzień dzisiejszy, tj. 9 kwietnia, jakieś 51 zł.

Pamiętajcie, że aplikacje na urządzenia iOS możecie bez żadnych problemów użyć w pracy ze swoim DAW na komputerach osobistych. Wystarczy zesparować iPada z DAW i wszystko gra jak ta lala.

Więcej info:
Producent: www.moogmusic.com
Dystrybutor: www.audiostacja.pl
Sklep: www.itunes.apple.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here