Kto by nie chciał go mieć? KORG MS-20 mini WH!

0

Były w historii już takie instrumenty, na które mimo wielu lat po zakończeniu produkcji, wciąż jest masa chętnych. Co jednak, gdy producent ponawia produkcję legendy? Nic tylko się cieszyć!

I właśnie z taką sytuacją ponownie mamy do czynienia na rynku legendarnych instrumentów, których produkcja zakończyła się lata temu.
KORG MS-20 mini WH, jest właśnie tego znakomitym przykładem. Protoplasta, produkowany od 1978 roku, cieszył się nieskrępowaną popularnością do tego stopnia, że po wielu latach wciąż są fascynaci poszukujący legendarnego modelu tego analogowego syntezatora.

Dziś, w XXI wieku, firma KORG postanowiła wrócić do swych najlepszych produktów i spełniając oczekiwania tysięcy muzyków, polujących na jeden z najlepszych w historii syntezatorów.
Inżynierowie postanowili dokonać reprodukcji MS-20 stosując oryginalne części. Wszystko po to, by jego współczesny odpowiednik miał identyczne brzmienie i dokładnie tę samą funkcjonalność.
Do tego, właśnie teraz powrócono do pierwowzoru w pojęciu wizualnym. Wersja WH wygląda dokładnie tak samo jak syntezator z 1978 roku i to właśnie on jest dzisiejszą nowością.

Więcej dowiecie się ze strony producenta www.korg.com i strony polskiego dystrybutora www.korg.megamusic.pl 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here