M-Audio CODE Black – kwintesencja ergonomii

0

Właśnie tak, gdyż w studyjnej pracy, ergonomia leży na najwyższej półce oczekiwań. Zatem dokładnie wszystkie zalety bezproblemowej pracy znajdziecie na pokładzie nowej serii CODE Black.

M-Audio to firma, której nie można odebrać wysokich ocen w temacie narzędzi rzeczywiście przydatnych w studio nagraniowym. Począwszy od monitorów studyjnych, przez interface’y audio, a na klawiaturach sterujących kończąc. Te ostatnie, co i rusz przechodzą swoisty facelifting niczym Focus RS.

M-Audio CODE Black to seria oferująca klawiatury w dwóch rozmiarach – 49 oraz 61 klawiszowej. Obydwie klawiatury nie różnią się od siebie znacząco, poza wspomnianą liczbą klawiszy. Główną ich i nieodłączną ich zaletą jest ergonomia pracy i oprogramowanie, które M-Audio dołącza do swych urządzeń.
Zacznę zatem od tego drugiego – oprogramowanie.

W komplecie z nowo zakupioną klawiaturą, do naszej dyspozycji zostanie oddany całkiem pokaźny pakiet, łączący w sobie Ableton Live Lite, AIR Music Technology Loom i Hybrid 3.
Wszystkie te programy mają zapewnić nam łatwość pracy w studio. Nie będę zatem tłumaczyć, co prezentują sobą wszystkie te programy.

Ergonomia, to druga z wspomnianych cech M-Audio CODE Black. I tu faktycznie, firma może pochwali się niemałym wystrzałem poza zasięg niektórych konkurencyjnych produktów.
16 dynamicznych padów, touchpad do regulacji parametrów, podział klawiatury na cztery strefy oraz 6-cyfrowy wyświetlacz LED, to tylko skromny pakiet tego, co dają nam nowe klawiatury spod znaku M-Audio.

Wszystkie te cechy, mają ułatwić nam pracę w studio. I jak zapewnie producent, kompatybilność CODE Black jest rzeczywiście imponująca. Współpraca z Ableton Live, Apple GarageBand, Apple Logic, Pro Tools i Steinberg Cubase to coś, czym M-Audio może zyskać bardzo szerokie grono odbiorców.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.m-audio.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here