Ketron SD9 i import efektów SFX

0

Nowy Ketron SD9 daje mnóstwo możliwości twórczych. Jedną z nich jest banalnie prosty import efektów SFX, które dodać można w dowolne miejsce utworu – aranż, linia melodyczna, cokolwiek tylko chcesz. Możliwości Ketrona SD9 przybliża Bartłomiej Krzemiński.

O nowym kombajnie Katron SD9 oczywiście pisaliśmy już wcześniej. Aby dowiedzieć się więcej o tym rozbudowanym instrumencie, zapraszamy do naszego artykułów KETRON SD9 – Keyboard do zadań specjalnych oraz Ketron SD9. Prezentacja instrumentu z fxmusic i Bartkiem Krzemińskim.

W kolejnym odcinku o możliwościach Ketron SD9, Bartek pokazuje w jak łatwy i przyjemny sposób firma umożliwia implementację efektów SFX. Efekty te można wykorzystywać zarówno do pełnych aranży – mając do tego specjalnie wydzielone miejsce w panelu użytkownika, jak i dodawanie efektu do poszczególnej lini melodycznej.
Ketron SD9 daje tak dużo możliwości, że praca z nim może z powodzeniem wykluczyć obecność komputera podczas występów Live.

Więcej o instrumencie przeczytacie w powyższych artykułach i na stronie producenta www.ketron.it lub na stronie polskiego dystrybutora www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here