Kawai ES110 z nagrodą w kategorii “Przenośne Pianino”!

0

Kawai ES110 to nowe, przenośne pianino (stagepiano), które od ponad roku walczy o uznanie wśród klawiszowców. Tym razem uznanie zdobył za naszą zachodnią granicą.

Tastenwelt to niemiecki magazyn, który co roku zaprasza swoich czytelników do głosowania na ulubione produkty w różnych kategoriach, a najbardziej popularne modele otrzymują prestiżową nagrodę Tastenwelt Product Award.

Firma Kawai może się pochwalić tą nagrodą drugi rok z rzędu. W tym roku zaszczytu tego dostąpił model Kawai ES110, który wygrał w kategorii “Portable Piani”. Model ES8 wygrał tę kategorię rok temu.

Jak zaznacza magazyn, decydującym elementem, który zaznaczali czytelnicy jest bardzo dobry stosunek ceny do jakości i możliwości tego instrumentu. Więcej o KAWAI ES110 pisaliśmy w artykule poniżej, do którego Was odsyłamy:

KAWAI ES110: pozbywamy się zbędnych kilogramów

Tegoroczna nagroda Tastenwelt jest siódmą, którą firma Kawai otrzymała w niemieckich publikacjach. Na szczególną uwagę zasługuje zwycięstwo modelu Kawai ES7 w 2015 roku, pianino cyfrowe CN34 w 2014 roku oraz pianina sceniczne MP8 i MP9500 odpowiednio w 2007 i 2004 roku. Kawai to potężny gracz na rynku instrumentów klawiszowych. Na swoim koncie ma już ponad 50 różnych międzynarodowych nagród na całym świecie.

Więcej szczegółów:
Producent: http://kawai.pl/portfolio/es110
Dystrybutor: http://www.silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here