Fazioli Marco Polo – doskonałe połączenie sztuk!

0
Fazioli-Marco-Polo_uptone

Fazioli Marco Polo to idealne połączenie sztuki tworzenia fortepianów i malarstwa. Przygotowany na indywidualne zamówienie flagowy model fortepianu koncertowego, przykuwa nie tylko ucho ale i oko słuchaczy.

Fazioli F308 to absolutny „klejnot w koronie” przeznaczony do nowoczesnych sal koncertowych o dużej pojemności i bardzo dużych przestrzeniach. Posiada ogromną moc i niezwykłe bogactwo harmoniczne, dzięki zwiększonej długości strun w sekcji basowej. Wyposażony jest także w czwarty pedał opatentowany przez Fazioli. Umieszczony na lewo od trzech tradycyjnych pedałów, zmniejsza odległość uderzenia młotkiem, zmniejszając głośność bez zmiany barwy, jednocześnie ułatwiając wykonywanie glissand, pianissimo, szybkich pasaży i legat.

Fazioli-Marco-Polo

Fazioli Marco Polo to przykład specjalnie zamówionego fortepianu, który pokryto specjalnym czerwonym lakierem o wysokim połysku z ręcznie malowaną reprodukcją obrazu Canaletta celebrującego starożytne połączenie Wenecji z Chinami.

Prezentowany obraz na wewnętrznej stronie pokrywy fortepianu to jedna z wielu opcji jakie producent może przygotować na indywidualne zamówienie.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.fazioli.com
Dystrybutor: https://www.silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj