L-Acoustics SB10i: Moc basu, która przeczy rozmiarom?

0

Już w przyszłym roku na rynek trafi kompaktowy subwoofer instalacyjny dedykowany zarówno do luksusowych przestrzeni komercyjnych jak i wysokiej klasy systemów domowego audio. Poznajcie L-Acoustics SB10i.

L-Acoustics SB10i to najnowszy dodatek do linii niskotonowych zestawów głośnikowych. Subwoofer jest niewiele większy od dwóch ustawionych obok siebie pudełek po butach, a mimo to zapewnia tę samą charakterystykę dźwiękową, co znacznie większe subwoofery tej marki. 

„Nasze zespoły badawczo-rozwojowe podjęły się zaprojektowania obudowy niskoczęstotliwościowej zapewniającej słynne brzmienie marki L-Acoustics w obudowie dopasowanej do typowego mieszkania. Choć może to brzmieć, jakby przeczyło prawom fizyki, nasz nowy SB10i jest genialną realizacją tego celu. Kondensuje pełną moc subwoofera serii SB w niewiarygodnie małej, wydajnej obudowie. Z łatwością wpasuje się w każde środowisko, w którym pożądany jest dyskretny wizualnie, a jednocześnie wysokowydajny system dźwiękowy.”

mówi menedżer produktu L-Acoustics, Germain Simon

SB10i wyposażony jest w pojedynczy 10-calowy przetwornik, jego pasmo przenoszenia sięga 27 Hz, zaś maksymalny poziom SPL wynosi 124 dB. Mierzy 540x540x170 milimetrów i waży zaledwie 15 kilogramów. Brzmieniowo korespondując z ultra-kompaktowymi koaksjalnymi zestawami pełnopasmowymi L-Acoustics X4i i 5XT, nowy subwoofer posiada elegancki, dyskretny wygląd i jest dostępny w kolorach z palety RAL, co czyni go doskonałym wyborem dla high-endowych środowisk mieszkalnych i komercyjnych, wyrafinowanych wnętrz hotelowych, luksusowych lóż sportowych, instalacji muzealnych i wielu innych.

L-Acoustics-SB10i
L-Acoustics SB10i

SB10i oferuje elastyczne i nieograniczone możliwości instalacji. Zintegrowany panel zwany „tech face” zawiera wszystkie złącza i punkty montażowe w jednym miejscu, dzięki czemu uchwyty montażowe, kable i złącza można dyskretnie ukryć, niezależnie od tego, gdzie i jak SB10i jest zainstalowany: wolnostojąco na półce lub pod kanapą czy dowolnym elementem architektonicznym.

L-Acoustics-SB10i

„Na rynkach mieszkaniowych i komercyjnych rośnie zapotrzebowanie na systemy audio, które zapewniają takie same wrażenia jak podczas żywiołowego koncertu na żywo. Dzięki nowemu SB10i mamy teraz doskonały, estetyczny i dyskretny subwoofer, który zapewnia zdecydowane uderzenie niskich częstotliwości. A to jest znakiem rozpoznawczym naszych renomowanych systemów nagłośnieniowych na festiwalach i dużych koncertach. Fakt, że SB10i jest na tyle dyskretny, że można go umieścić pod fotelem lub kanapą, stanowi wielką wartość dla projektów architektonicznych: zarówno mieszkaniowych, jak i komercyjnych.”

mówi Nick Fichte, Global Business Manager w L-Acoustics Creations

Dostępność produktu planowana jest na pierwszy kwartał 2022 roku, jednak już można składać zamówienia.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.l-acoustics.com
Dystrybutor: https://audioplus.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj